Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Často kladené dotazy

1. Jaká je pracovní doba stěhovacího týmu Macek?

• Náš stěhovací tým pracuje již od brzkého rána. Stěhování realizujeme i o víkendech a svátcích – bez příplatku! Konkrétní čas i termín je však zcela v režii našich zákazníků. Vždy se vám maximálně přizpůsobíme. Stačí se domluvit.

2. Jaká je cena stěhování, přepravy, resp. vyklízení?

• Cena se stanovuje individuálně na základě konkrétních parametrů stěhování a požadavků zákazníka. Odvíjí se od náročnosti stěhovacích prací, počtu ujetých kilometrů a použitého vozidla.

• Pro předběžnou kalkulaci či stanovení finální ceny našich služeb nás kontaktujte na telefonním čísle 604 687 554 nebo vyplňte poptávkový formulář.

3. Který z vozů bude potřeba pro mé stěhování?

• Z našeho rozsáhlého parku vybereme ideální vůz sami, s ohledem na požadavky a rozměry převážených předmětů a také optimalizaci vašich nákladů.

• Samotnému stěhování předchází osobní prohlídka prostor, kdy náš pracovník určí, který z našich vozů bude pro konkrétní stěhování nejlepší.

4. Jak je zaručeno, že stěhované předměty se přepravou a manipulací nepoškodí?

• S veškerým nákladem, nábytkem a vybavením zacházíme s maximální šetrností. Také při přepravě je kladen důraz na to, aby nedošlo k poškození převážených předmětů.

• Naše vozidla jsou vybavena potřebným zařízením po přepravu nábytku. Pro zabezpečení převáženého vybavení užíváme také kartonové krabice, umělé přepravky a deky. Na ochranu nábytku využíváme strečovou (průmyslovou) a bublinkovou fólii.

5. Kolik členů bude mít stěhovací tým?

• Stejně jako v případě výběru stěhovacího vozidla je i počet členů stěhovacího týmu závislý na náročnosti a velikosti konkrétního stěhování. Stěhovací tým zpravidla sestavujeme po osobní prohlídce daných prostor.

6. Je možné si objednat pouze přepravu? Stěhování chci provést svépomocí.

• Ano, samozřejmě. Zajistíme pouze přepravu, připravíme auto s řidičem dle vaší poptávky. Po domluvě vám pak řidič může pomoci s nakládáním nebo vykládáním. Poskytujeme jak dílčí, tak komplexní služby.

7. Co to znamená osobní prohlídka předmětu zakázky a co mám očekávat od prvotní návštěvy technika?

• Osobní prohlídka prostor je součástí našich bezplatných služeb. Návštěva technika je potřebná pro stanovení finální ceny daného stěhování nebo vyklízení. Na základě osobní prohlídky také určujeme konkrétní typ stěhovacího vozidla a počet členů našeho stěhovacího a vyklízecího týmu.

8. Lze stěhovat i během víkendu, prázdnin nebo v době státního svátku?

• Ano, samozřejmě. Pracujeme nonstop, 7 dnů v týdnu, po celý rok. Za víkendy a svátky si neúčtujeme žádné příplatky.

9. Potřebovali bychom bytové či nebytové vybavení uskladnit. Je to možné?

• Ano, součástí našich služeb je i uskladnění. Za poplatek, který se odvíjí od množství vybavení a doby uskladnění, vám rádi poskytneme naše prostory.

10. Jak dlouho dopředu je nutné objednat služby stěhování Macek?

• Stěhování, přepravu a vyklízení je vhodné objednávat min. týden dopředu. Dle naší vytíženosti se však lze domluvit i na kratším termínu. V kritických případech jsme schopni svým zákazníkům vyhovět i v rámci 24 hodin.

11. Jakým způsobem probíhá úhrada vašich služeb?

• Standardně si účtujeme smluvenou cenu po odvedení práce platbou v hotovosti. V případě firemních zakázek a rozsáhlejších prací je možné se domluvit na platbě převodem na účet.

12. Jak dlouho bude stěhování, resp. vyklízení prostor trvat?

• Doba realizace našich služeb je individuální, vždy se odvíjí od velikosti zakázky, konkrétních potřeb a požadavků klienta. Orientační dobu stanovíme na základě osobní prohlídky daných prostor.

13. Jste schopni zajistit stěhování kompletně sami? Nechci se o nich starat...

• Zákazníkům nabízíme také komplexní servis, kdy celou realizaci provedeme zcela samostatně, bez zákazníka. Zajistíme stěhování od A do Z v rámci balíčku s názvem „Stěhování bez starostí“.

14. Je potřeba se na stěhování nějak připravit?

• Na stěhování je vhodné se připravit dopředu, to zajistí maximální využití času. Je vhodné odmrazit ledničku a mrazák, vyklidit skříně, ze skříní odebrat poličky. Osvědčilo se také uschování klíčů od uzamykatelného nábytku. Pro hladký průběh stěhování je důležité zbavit se předem nepotřebných věcí a vyhodit odpad.

• Pokud si objednáte balíček „Stěhování bez starostí“ všechno můžete nechat na našem stěhovacím týmu. Profesionální pracovníci se o vše postarají za vás – vyklidí skříně, uloží předměty do stěhovacích pytlů a krabic, zajistí ochranu nábytku proti poškození aj. – viz otázka č. 15.

15. Jaké služby zahrnuje balíček „Stěhování bez starostí“?

• Jde o komplexní servis, kdy veškeré starosti se stěhováním přecházejí na nás.

• Náš stěhovací tým zajistí přípravu prostor na stěhování, vyklidí skříně a uloží předměty do přepravek a pytlů. Postará se také o demontáž nábytku a jeho zabezpečení před poškozením (pomocí strečové fólie, bublinkové fólie apod.). Samozřejmostí je naložení, přeprava a vyložení veškerého vybavení na nové místo, také nastěhování a montáž nábytku.

• Stěhovací tým je vám plně k dispozici i pro individuální přání a potřeby.

16. Jak je můj majetek pojištěný proti poškození při stěhování a přepravě?

• Veškeré vybavení pečlivě zabezpečujeme proti poškození a při manipulaci a přepravě s ním zacházíme s maximální šetrností. Pro případ nečekaných negativních událostí jsme kryti vysokým pojištěním rizik, které se samozřejmě vztahuje také na majetek zákazníka.