Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Brno

Zpět na výpis poboček.


Kdo by se těšil na zvedání skříní, sedaček, koberců a dalších částí nábytku a na jejich přemisťování, natož nakládání a převážení na jiné místo. Do nového se jistě každý těší, ale chtěl by mít nepříjemnosti spojené se stěhování co nejdříve za sebou, případně je přenechat někomu jinému. A právě takovým řešením je, když se obrátíte na firmu Stěhování Macek, která má své pobočku i v Brně. Stěhování Brno vám vytrhne trn z paty.


Svou činnost započala firma Stěhování Macek již před mnoha lety. Dnes se vypracovala mezi nejlepší v tomto oboru. Poskytuje nejen stěhování čehokoliv a kamkoliv, ale kromě toho i další potřebné a související činnosti, jako je například vyklízení. Vyklízení Brno za vás vykoná i to, na co by vaše síly a možnosti nestačily. Dovede vyklidit jakýkoliv prostor i ten nejzanedbanější nebo maximálně zavalený nepotřebnými a starými věcmi. Problémem není vyklízení sklepů, zaplněných domů, ale i výrobních hal, skladišť a dalších prostor. Kromě vyklizení je samozřejmostí kompletní vyčištění a úklid včetně likvidace a odvozu odpadu, kterého se tak zbavíte jednou provždy.


Stěhování patří k hlavním činnostem firmy stěhování Macek. Jelikož se těmito aktivitami zabývá již několik let, vypracovala se ve svém oboru mezi absolutní špičku. Jedná se o naprosto profesionální společnost, která poskytuje své služby kdykoliv, dokonce i v mimopracovních dnech a o svátcích bez nároku na příplatky. Její universálnost a spolehlivost je dána především širokým vozovým parkem a manipulačním zařízením, které umožňuje a usnadňuje přestěhovat prakticky cokoliv. Pracovníky stěhování Brno nezaskočí ani velice těžká břemena. Poradí si i s těžkými trezory, piany, ale i s nejrůznějšími stroji a jiným zařízením. Kvalitní technika a výkonná auta by však sama o sobě nestačila, pokud by je neobsluhovali zdatní a šikovní pracovníci, kteří mají množství zkušeností a ochotně vám vyhoví.


Stěhování Brno

Stěhování Rosice

Stěhování Modřice

Stěhování Vyškov

Stěhování Hustopeče

Stěhování Bučovice

Stěhování Náměšť nad Oslavou

Stěhování Ivančice

Stěhování Moravský Krumlov