Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Havířov

Zpět na výpis poboček.


Stěhování Macek působí hlavně ve Východních Čechách již několik let, ovšem jejich rozsah činnosti se zaměřuje na všechny kraje republiky i na zahraničí. Výjimkou tedy není ani stěhování Havířov.

Stěhovací tým společnosti stěhování Macek má pracovní dobu prakticky nonstop a záleží vždy hlavně na potřebách a požadavcích zákazníka. Problémem není ani stěhování o víkendech nebo o svátcích, a to vše bez příplatku. Pokud jde o ceny, ty jsou stanovovány individuálně na základně konkrétních situací a podmínek na místě, náročnosti stěhovacích prací, počtu ujetých kilometrů a použitého vozidla, ovšem ceny nejsou nijak vysoké.


Stěhování si můžete objednat po telefonu, domluvit si termín a upřesnit své požadavky. Stěhovací práce urychlíte tím, že například odmrazíte lednici a mrazák, vyklidit skříně, odebrat poličky, zbavit se předem nepotřebných věcí a vyhodit odpad. Dobré je taky uschování klíčů od uzamykatelných skříní. Máte-li potřebu například uskladnit na určitý čas nějaký nábytek nebo bytový doplněk, je možno za příslušný poplatek využít i této služby.

Nemusíte mít obavy, že by při stěhování došlo k poškození nákladu. Zkušení pracovníci společnosti stěhování Macek pracují s maximální šetrností a při samotné přepravě je kladen důraz na šetrnost k převáženému nábytku.

Vedle stěhování domácností je v náplni činností firmy stěhování Havířov i stěhování kanceláří, nebo i celých firem, úřadů či institucí. K tomu patří i stěhování těžkých břemen, jakými mohou být trezory, piana a jiný náklad. Pracovníky firmy stěhování Macek nemůže překvapit žádná nenadálá situace a vše zvládnout s bravurou a nevšední ochotou. Mají k tomu k dispozici a kvalitní vozový park, jehož použití stanoví firma podle místních podmínek a charakteru stěhovaného nákladu. Vyklízení Havířov se tak stane jednoduchou záležitostí, stějně tak jako stěhování Havířov.

Pokud je třeba vyklidit dům, nebo sklep a vyvést nepotřebné věci, případně je odvézt na skládku k ekologické likvidaci, přistaví firma stěhování Macek velkoobjemový kontejner, který si můžete naplnit buď sami, nebo to za vás učiní zaměstnanci firmy. Stěhování Havířov pro Vás bude jednodušší, než byste čekali. Pokud potřebujete rychle vystěhovat byt, tak vyklízení Havířov zajistí přesun věcí na požadované místo.