Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Jičín

Zpět na výpis poboček.


V celých Čechách je jen málo míst, snad jen mimo Prahy, která mají tolik všeobecně známých přízvisek jako Jičín. Jen proto namátkově - město pohádek a město Rumcajse, sídlo vojevůdce Albrechta z Valdštejna, srdce Českého ráje, písnička Znám já jeden krásný zámek... a jistě najdete i další superlativy k tomuto krásnému městu.


Řeknete si také, že kdo by se z takového krásného města stěhoval? Ale život už je takový, jedni se přesouvají sem, jedni zase tam, jedni za prací, druzí za partnerem, zkrátka demografie je neustálý proces bez konce. Ale snadno se to řekne, co je to stěhování? Ale co je za tím starostí a hlavně práce.


Člověk může být doktor práv, ale při stěhování přiloží ruku k dílu stejně jako svářeč. Vše zabalit a uložit do krabic či pytlů, nic se přece nesmí poškodit či rozbít. Ale nejde jen o skleničky nebo knihy, ale je tu i nábytek a k němu úzké chodby, ještě užší schodiště nebo výtah. Je ho proto nutné nábytek pěkně rozebrat a pak vše snosit ke vchodu, odvézt a následuje proces opačný - nanosit do bytu, opatrně rozbalit, smontovat, postavit na místo a vše uložit.


Stěhování je koneckonců věc pěkná, protože nás většinou čeká nový život v novém místě. Jenže ten náš nový život bychom neměli zaplatit bolavými plotýnkami nebo jiným úrazem, svěřme těžkou práci raději profesionálům, od toho je tu firma Stěhování Macek, stěhování Jičín.


V našem okolí máme řadu poboček, jsme schopni přestěhovat nejen byty, ale i celé domy, firmy, školy nebo různé instituce po celé republice, pomůžeme vám i s vyklizením pozůstalost, což zvláště u bytů patřících dříve blízkým příbuzným bývá velmi bolestné. Pomůžeme i při demontáží a následné montáži nábytku. Město Jičín si proto můžete bez problémů a bez těžké práce vyhlédnout jako místo svého budoucícho stálého pobytu nebo budete mít na naše město ty nejlepší vzpomínky, když stěhování proběhne bez problémů. Vyklízení Jičín je rychlé a bezproblémové, můžete se spolehnout na profesionální přístup i služby.


Stěhování Jičín

Stěhování Kopidlno

Stěhování Železnice

Stěhování Sobotka

Stěhování Kopidlno

Stěhování Libáň

Stěhování Rovensko

Stěhování Lomnice n. Popel.

Stěhování Dolní Bousov