Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Jihlava

Zpět na výpis poboček.


Stěhování bývá mnohdy noční můrou a příčinou několika bezesných nocí. Kdo jednou zažil stěhování, určitě tento fakt potvrdí. V souvislosti se stěhováním se také mluví o pořekadle, že raději vyhořet, nežli se stěhovat. Je pochopitelné, že každý se těší do nového bytu, domu či nových prostor pro svou firmu, ale vlastní průběh stěhování asi nikoho příliš neláká. A přece existuje možnost, jak se této nepříjemnosti zbavit tím, že ji přenecháte někomu jinému. Někomu, kde se stěhováním zabývá a je v tomto oboru skutečným profesionálem. Meze těmito specialisty je však jeden z nejlepších, kterým je firma stěhování Macek.


Stěhování Macek má řadu svých poboček ve všech větších městech republiky. I v Jihlavě poskytuje své služby Stěhování Jihlava. Stěhování Macek působí na našem trhu již více let. O její profesionalitě svědčí fakt, že své služby poskytuje i v mimopracovních dnech a o svátcích bez nároku na příplatek. Stěhovat může prakticky všechno, což jí umožňuje hlavně široký a kvalitní vozový park. K tomu má k dispozici nejnovější manipulační techniku všeho druhu, včetně přídavných zařízení a v neposlední řadě partu zdatných a šikovných lidí. Jejich zkušenosti jsou bohaté a všestranné. Dovedou přestěhovat i velmi těžká břemena jakými jsou trezory, piana, ale i různé stroje a zařízení.


Pokud si zařizujete nový byt nebo vlastní dům, případně pouze kupujete nový nábytek a prodejce zrovna nezajišťuje jeho dovoz, máte možnost tuto práci svěřit firmě stěhování Macek. A nejen to, určitě každý znáte situaci, kdy dovezete domů nový nábytek a nastává nepříjemná práce s vybalováním, luštěním návodu a pracným sestavováním. Nábytek samozřejmě není dětská stavebnice lego nebo puzzle. Většinou se jedná o těžké kusy, jejichž zvedání a posunování a skládání do sebe většině z nás zaručeně přivodí bolesti rukou a zad. Tyto průvodní jevy si můžete ušetřit, když požádáte chlapíky ze stěhování Jihlava, aby se této činnost zhostili. Udělají to za vás a ještě k tomu vysoce odborně a hlavně rychle.


Vedle stěhování zajišťuje firma i vyklízení. Vyklízení Jihlava je zárukou spolehlivosti a dokonalosti. Není problémem vyklizení jakéhokoliv prostoru, od sklepů, přes zaplněné domy až po výrobní haly, skladiště apd., včetně úklidu a likvidace odpadu.


Stěhování Jihlava

Stěhování Třešť

Stěhování Pelhřimov

Stěhování Humpolec

Stěhování Havlíčkův Brod

Stěhování Polná

Stěhování Žďár nad Sázavou

Stěhování Přibyslav

Stěhování Světlá nad Sázavou