Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Karviná

Zpět na výpis poboček.


K nejlepším stěhovacím firmám v Čechách patří bezesporu společnost stěhování Macek. Tato firma působí již řadu let hlavně ve Východních Čechách, ale jejím teritoriem se postupně stalo prakticky celé území Čech i blízkého zahraničí. Výjimkou proto není žádná lokalita včetně stěhování Karviná.

Hlavní náplní činnosti firmy stěhování Macek je efektivní stěhování bytů, domů, firem, škol, úřadů či institucí. Překážkou není žádný náklad ani místo určení. Rovněž čas není problémem, neboť firma pracuje prakticky stále od pondělí do neděle včetně svátků, a neúčtuje si žádné příplatky. Jelikož má celou rozsáhlou síť poboček po celém území republiky a rozsáhlý kvalitní vozový park, snaží se vyjít maximálně vstříc každému zákazníkovi a ušetřit jeho drahocenný čas a peníze. Vyklízení Karviná zajistíme rychle a efektivně, stejně tak jako stěhování Karviná.

Díky vozovému parku a zkušenému personálu je firma stěhování Macek schopna přestěhovat cokoliv a komkoliv, a to prakticky okamžitě. Služby Vyklízení Karvinná zajistí rychlé vyklízení věcí v tomto regionu. Vše se řídí požadavky a potřebami zákazníka, kromě určení vhodného vozidla a počtu pracovníků. To se odvíjí na základě zjištěných podmínek, druhu nákladu a vzdálenosti. Samozřejmostí však je, že se firma snaží o efektivní způsob stěhování, což znamená, že přistaví například lehké nákladní vozidlo s nízkými provozními náklady v případě lehčího nákladu, nebo naopak velké nákladní auto pro rozsáhlé stěhování Karviná.

Stěhování domácností patří k nejčastějším činnostem firmy stěhování Macek. Stěhováním nábytku a dalšího bytového vybavení mají pracovníci firmy řadu zkušeností, a proto svým zákazníkům doporučují některé úkony, které by si měli učinit sami v zájmu urychlení stěhovacích prací. Například jde o odmrazení lednice a mrazáku, vyklizení skříní včetně vyjmutí poliček a případně uschování klíčků od zamykatelných skříní. Pokud potřebujete na nějaký čas uskladnit nábytek nebo jiné bytové zařízení, než třeba dostavíte nový rodinný dům, můžete využít za příslušný poplatek i této služby firmy stěhování Macek.