Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Kladno

Zpět na výpis poboček.


Až se budete potřebovat přestěhovat, nemusíte si dělat žádné starosti v jakémkoliv městě ČR, tedy ani ohledně stěhování Kladno. Problémy se stěhováním přenechte odborníkům, kteří si vědí rady v jakékoliv situaci. Nepříjemné starosti se stěhováním čehokoliv a kamkoliv za vás vyřeší společnost stěhování Macek. Tato firma působí již řadu let a disponuje širokým a kvalitním vozovým parkem, který ji umožňuje přestěhovat od nábytku, přes stavební suť a jiný materiál až po těžká břemena, jako jsou trezory, piana a jiná. Konkrétní vozidlo vybere firma sama na základě zjištění potřeb zákazníka i s ohledem na kalkulaci ceny. Proto používá firma i menší vozy s nižšími provozními náklady, ale podle potřeby i velká vozidla pro rozsáhlé stěhování. Auta s různou kapacitou jsou vybavena praktickými pomůckami pro stěhování a především je obsluhují zkušení a ochotní zaměstnanci, které nepřekvapí žádná nenadálá situace.

Výjimkou nejsou ani požadavky zákazníků, kteří například zdědí dům plný starého a nepotřebného nábytku, se sklepem plným nepořádku a odpadu. V jiných případech se může jednat o firmu, která skončí svou činnost a potřebuje vyklidit uzavřenou pobočku, přestěhovat kanceláře, dílny nebo sklady. I takový požadavek umí firma stěhování Macek splnit. Kompletně určené prostory vyklidí a vyčistí a odpad odveze na skládku. Pokud potřebujete více času a třeba sklep nebo dům si chcete vyklidit sami, můžete si u firmy stěhování Macek objednat přistavení velkoobjemového kontejneru, který si budete nakládat buď sami, nebo vám tuto práci provedou pracovníci firmy. Služba vyklízení Kladno Vám zajistí spokojenost.


Stěhování domácnosti můžete urychlit tím, že odmrazíte lednici a mrazák, vyklidíte skříně, vyjmete z nich poličky a případně si uschováte klíče od zamykatelných skříní. Pokud máte potřebu uskladnit nábytek nebo jeho část, je možné za příslušný příplatek zajistit i tuto službu. Pracovní doba společnosti stěhování Macek trvá od pondělí do neděle, včetně svátků a to vše bez příplatků. Postačí jen vytočit příslušné telefonní číslo a sdělit své požadavky. Firma stěhování Macek vám připraví cenovou nabídku a harmonogram prací, pak následuje předběžná prohlídka určených prostor a samotná realizace. Služby vyklízení Kladno i stěhování Kladno zaručí, že budete maximálně spokojeni s našimi službami.