Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Liberec

Zpět na výpis poboček.


Alespoň jednou za život to potká každého. Slovo stěhování vyvolává u většiny lidí hrůzyplné představy z fyzicky namáhavé práce, nepořádku, chaosu a další nepříjemné starosti. A čím více se blíží termín samotného stěhování, tím víc stoupá nervozita a přibývá bezesných nocí. To vše si můžete odpustit a věnovat se příjemnějším věcem, pokud svěříte tyto práce odborné firmě. Stěhování se tak pro vás může stát zábavou a pocítíte tu pravou radost, až se budete zabydlovat ve vašem novém bytě, nebo čerstvě dostavěném vysněném rodinném domku. Namísto namáhavé práce s nošením těžkých věcí a posunováním nábytku, vás bude čekat příjemná a snadná práce s umísťováním drobností a ozdůbek, kterými si nově zařizované bydlení chcete zkrášlit. A kdo tu dřinu za vás vykoná? Nikdo jiný, než firma stěhování Macek.


Stěhování Macek si své renomé vydobylo dlouholetou činností na poli stěhování, přemisťování těžkých břemen, vyklízení prostor a podobnými aktivitami. Převoz a přemístění jakéhokoliv předmětu není pro Stěhování Liberec žádným problémem. Stěhování Macek je profesionální společností, která vám přestěhuje cokoliv a kdykoliv. Pracuje prostě na vaši objednávku a podle vašich potřeb a přání, bez ohledu na neděle či svátky a bez nároku na příplatky, jako je to u některých jiných stěhovacích firem. Kromě stěhování se zabývá i nepopulární činností, kterou je vyklízení. Vyklízení Liberec zajišťuje vyklízení jakýchkoliv prostor, včetně sklepů, výrobních hal, skladišť apd.


Stěhování Macek vám vyhoví v čemkoliv. Její universálnost a schopnost stěhovat je dána širokým a kvalitním vozovým parkem. K manipulaci s těžkými břemeny jí slouží kvalitní a bezkonkurenční manipulační technika včetně potřebných přídavných zařízení. Ovšem to vše by nebylo mnoho platné, pokud by příslušnou techniku neobsluhovali zdatní, zkušení a šikovní pracovníci.


Každý se již určitě někdy setkal s problémem přestěhování nového nábytku, který si vybral a zakoupil v obchodním domě. Zakoupení je jedna věc, ale jak nábytek dopravit domů je již věc náročnější a někdy i těžko řešitelná. I tento problém za vás stěhování Liberec vyřeší snadno. A nejen, že vám nábytek domů doveze a nastěhuje dovnitř, ale ochotní a šikovní pracovníci vám jej mohou i sestavit. Víte jistě, jak je někdy složité se orientovat v přiloženém návodu a prakticky podle něj postupovat. To není jako dětská skládačka. Některé díly jsou těžké a pokud vám spadnou na nohu, není to žádná radost. Rovněž bolesti zad není určitě to, po čem byste toužili. Proto se bez obav svěřte do služeb firmy stěhování Macek.


Stěhování Liberec

Stěhování Jablonec nad Nisou

Stěhování Železný Brod

Stěhování Tanvald

Stěhování Harrachov

Stěhování Rychnov u Jablonce nad Nisou

Stěhování Osečná

Stěhování Český Dub

Stěhování Mimoň

Stěhování Stráž pod Ralskem

Stěhování Chrastava

Stěhování Hrádek nad Nisou

Stěhování Frýdlant