Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Most

Zpět na výpis poboček.


Říká se, že je lepší vyhořet, nežli se stěhovat. Kdo z vás si to již někdy v životě nepřipomněl. Stěhování se občas v lidském životě stane realitou a nezbytností. Pořídíte si nový byt nebo postavíte nový rodinný dům a poslední akcí než se definitivně a natrvalo zabydlíte je stěhování. Ovšem ani tento obávaný okamžik nemusí pro vás být traumatem, které vám připraví bezesné noci. Stačí jen opravdu málo, abyste se vyhnuli těmto zbytečným starostem a s tím spojené fyzické námaze. Obraťte se na zkušené odborníky, kteří stěhování vyřeší kompletně za vás.


Firma stěhování Macek je právě tou firmou, která si ví rady úplně se vším. Stěhování je její hlavní pracovní náplní. Na trhu působí již celou řadu let a dokáže přestěhovat prakticky úplně všechno. Od stěhování domácností, přes dovoz nábytku z obchodů do domu, až po stěhování kanceláří nebo celých firem, včetně vyklízení. To vše nabízí stěhování a vyklízení Most. Problémem pro firmu stěhování Macek není prakticky nic z toho důvodu, že firma má k dispozici široký kvalitní vozový park a příslušnou techniku a k tomu zkušené a šikovné lidi, kteří si ve všech situacích vědí rady. To, co by třeba pro vás bylo neřešitelným, nebo přinejmenším složitým oříškem, vyřeší stěhování Macek rychle a snadně.


Stěhování Most je profesionální firmou, která pracuje tehdy, kdy potřebujete vy. Třeba i ve svátek a to bez příplatků. K nabídce stěhování patří i dovoz nábytku a jiných těžkých břemen. Můžete si například v obchodním domě vyhlédnout nábytek, který jste si dlouho přáli a přemýšlíte, jak ho dostanete do svého bytu, který není zrovna blízko a navíc bydlíte v domě, kde není instalován nákladní výtah. Není třeba si dělat žádné starosti a postačí se obrátit na firmu stěhování Most, která se vám o vše postará. Nejenže vám váš nový nábytek doveze do místa vašeho bydliště, ale na vaše přání vám jej i v bytě složí. Sami víte, že skládat například puzzle zvládne i malé dítě. Ovšem skládat nábytek, pasovat do sebe jednotlivé díly podle návodu, když každý díl má svou pořádnou váhu, to opravdu není nic lehkého ani pro siláka. Chce to nejen hrubou sílu, ale vyžaduje to i kus fortele, zručnosti a šikovnosti. Těmito vlastnostmi oplývá stěhování Macek, takže i sestavování nábytku je pro její zaměstnance hračkou.


Stěhování Most

Stěhování Litvínov

Stěhování Jirkov

Stěhování Chomutov

Stěhování Bílina

Stěhování Louny

Stěhování Postoloprty