Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Náchod

Zpět na výpis poboček.


V tomto regionu můžete využít našich služeb, jako např.:

Náchod je pohraniční město pod velkým renesanční zámek leží mezi Broumovským pohořím a Orlickými horami, v místech, kudy do Čech často vstupovali nepřátelé, občas tudy také Češi vytáhli do ciziny... Ale to je již dávno, dnes žije město Náchod v poklidu. Je to město, které znají nejen ti, kteří míří do Kladska a Polska, ale i ti, kteří mají rádi batoh na zádech a před sebou nějakou tůru s krásnými místy.


A že takových zajímavých míst je v okolí veliké množství, není třeba popisovat. V Náchodě a v okolí však žijí lidé svým životem, chodí do práce, do kina, do restaurací, na schůzky, zkrátka jako všude jinde. Stejné to je i v tom, že se občas někdo přistěhuje do sousedství, někdo se zase odstěhuje třeba do nového domu.


Ten, kdo se ale alespoň jednou stěhoval, dobře ví, co to všechno obnáší. Pokud jde o stěhování do nového většího bytu, do vlastního nově postaveného domu, je to vždy radost, jsou ale stěhování smutná, třeba z důvodů něčí smrti, nemoci, finančního neúspěchu, to pak bolí dvojnásob. Ostatně, podobné to je i při vyklízení nemovitosti.


Všechno to stojí mnoho času, starání, ale také těžké práce. Krabice s knihami, ač sem to předem nezdá, může mít desítky kil. Není se asi potřeba zmiňovat o nábytku, zvláště když je starší nebo dokonce historický. Ten se totiž mnohdy nedá demontovat, musí se odnést jako celek, jako i případně piáno nebo trezor. Firma Stěhování Macek je připravená na vše a se vším Vám ochotně pomoci, demontujeme nábytek a pak ho i zpětně smontujeme ve Vašem novém bytě kdekoliv v České republice.


Spousta lidí, ač si to nepřipustí, není zvyklá na těžkou práci a často bagatelizuje něco, co je teprve čeká. A pak jsou plné nemocnice lidmi s poškozenými plotýnkami, zlomenýma rukama, a proč? Protože si neuvědomili, že na těžkou a specializovanou práci, a to stěhování určitě je, potřebují profesionály. A profesionálové jsem my, Stěhování Náchod a Vyklízení Náchod.


Stěhování Náchod

Stěhování Broumov

Stěhování Police nad Metují

Stěhování Teplice nad Metují

Stěhování Česká Skalice

Stěhování Červený Kostelec

Stěhování Nové Město nad Metují

Stěhování Hronov