Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Olomouc

Zpět na výpis poboček.


Dostavujete-li svůj vysněný rodinný domek, nebo si zařizujete nový byt, zákonitě přijde chvíle, kdy se budete chystat ke stěhování. A nemusí to být pouhé stěhování do nového. Můžete si třeba v obchodním domě vyhlédnout a zakoupit nový nábytek a prodejce zrovna nezajišťuje jeho odvoz. Ale nemusí se jednat pouze o stěhování vaší domácnosti. Například vaše firma získala jiné prostory a potřebujete nejen přestěhovat své zařízení, nábytek a další vybavení, ale jste nuceni třeba vyklidit stávající prostory a nemáte na to ani čas, ani prostředky. Toto vše jsou situace, ze kterých vám pomůže odborná, specializovaná firma, zabývající se stěhováním i vyklízením. Ke špičce v této činnosti patří bezesporu společnost Stěhování Macek.


Firma má mnoho poboček po celé republice, mimo jiné i v Olomouci. Stěhování Olomouc si na tomto poli zajistilo výbornou pověst. Především se jedná o vysokou profesionalitu. Svědčí o tom hlavně fakt, že své služby poskytuje i v neděli a o svátcích bez nároku na příplatek. Stěhování Macek disponuje širokým a kvalitním vozovým parkem. Její výkonné automobily spolu s kvalitní manipulační technikou včetně různých přídavných zařízení se dostanou prakticky všude. Problémem není ani stěhování velice těžkých břemen, takže si můžete objednat bez obav i přestěhování trezoru či piana nebo nejrůznějších strojů a zařízení. To vše je podpořeno skutečností, že stěhování zajišťují skuteční odborníci, kteří mají bohaté zkušenosti a nezaskočí je žádná nenadálá situace. Pokud se necítíte například na sestavování dovezeného nového nábytku, ochotně a odborně a hlavně rychle vám nábytek dovezou, vybalí a sestaví přímo na místě. Na vás už zbude příjemné dolaďování s drobnostmi.


Kromě stěhování zajišťuje společnost i vyklízení. Vyklízení Olomouc za vás vyřeší i zdánlivě neřešitelné. Potřebujete-li vyklidit sklepy nebo celý zaplněný dům, je nejlépe se obrátit na vyklízení Olomouc. Nejen, že za vás sklep a jiné prostory vyklidí, ale ještě je kompletně uklidí včetně likvidace a odvozu nepotřebného haraburdí a odpadu, kterého se tak jednou provždy zbavíte.


Stěhování Olomouc

Stěhování Přerov

Stěhování Prostějov

Stěhování Litovel

Stěhování Lipník nad Bečvou

Stěhování Šternberk

Stěhování Konice

Stěhování Tovačov

Stěhování Chropyně

Stěhování Plumlov