Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Opava

Zpět na výpis poboček.


Nejen stěhování domácností, ale i stěhování kanceláří, skladů, nebo celých firem či institucí je hlavní pracovní činností firmy stěhování Macek, která působí převážně ve Východních Čechách. Postupem let se však díky jejím pobočkám její působnost rozšířila prakticky na celé území Čech i do zahraničí, takže výjimkou není ani stěhování Opava.

Kromě stěhování všeho možného provádí společnost stěhování Macek i vyklízení prostor. Je lhostejné, o jaké prostory se jedná a co je třeba vyklidit. Může to být například starý dům plný nepotřebného zastaralého nábytku, který potřebujete kompletně vyklidit včetně zanedbaných sklepů. Společnost stěhování Macek vám vše vyklidí a dané prostory vyčistí, včetně odvozu odpadu a nepoužitelných věcí na skládku, nebo k ekologické likvidaci. Samozřejmě, že vám vydá potvrzení o likvidaci, abyste se jím mohli prokázat v případě kontroly.

Vyklízení Opava si můžete provádět i sami, pokud si objednáte přistavení velkoobjemového kontejneru. Záleží jen na vás, zda si chcete veškerý odpad naložit do kontejneru sami, nebo si objednáte tyto nepříjemné práce u firmy, která k tomu vyšle své pracovníky.

Hlavní náplní činnosti společnosti stěhování Macek je stěhování domácností. Pracovní doba je neomezená, to znamená od rána do večera, od pondělí do neděle, včetně svátků. Záleží jen na vašich požadavcích a potřebách. Nemusíte mít žádné obavy z poškození nábytku, neboť pracovníci firmy stěhování Macek jsou jednak velice zkušení a ochotní, a jednak přistupují ke stěhování nábytku s maximální šetrností. Pokud chcete stěhovací práce urychlit, osvědčila se příprava na stěhování v podobě odmrazování lednic a mrazáků, vyklizení skříní včetně poliček, vyhození odpadků a případně i vyklizení již nepotřebných věcí či některých kusů nábytku. Vyplatí se i uschování klíčků od uzamykatelných skříní, neboť při stěhování by mohlo dojít k jejich zalomení v zámku. Vyklízení Opava pak bude mnohem jednodušší.


Společnost stěhování Macek disponuje rozsáhlým vozovým parkem, takže po zjištění podmínek přistaví vždy příslušné vozidlo. V zájmu efektivnosti a úspory nákladů pro zákazníka, přistavuje v případě vhodnosti i malá nízkonákladová vozidla. Většina vozů má příslušné pomůcky a mechanizaci, která usnadňuje nakládku nábytku.