Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Ostrava

Zpět na výpis poboček.


Nic není tak nepříjemné pro svou obtížnost, jako stěhování. Málokdo se na tuto nutnou a nezbytnou okolnost, nastávající při zařizování nového domu či bytu těší. Pokud nemáte zdatné kamarády a potřebné nákladní vozidlo, může to být pro vás skutečnou noční můrou a příčinou několika bezesných nocí. A ani kamarádi a náklaďák nemusí být zrovna zárukou úspěšného a bezproblémového přestěhování. Zabere vám to neúměrné množství času, starostí a mnohdy i bolení celého těla od nezvyklé těžké práce. A právě za tímto účelem existují firmy, které vám vytrhnou takříkajíc trn z paty a stěhování vám ulehčí tak, že se pro vás stane příjemnou záležitostí a vychutnáte si krásný pocit z nového bydlení a případně i nového nábytku. Protože, když si v obchodním domě koupíte nový nábytek a prodejce nezajišťuje jeho odvoz, i tento problém za vás vyřeší stěhovací firma.


To vše není jen zbožné přání, ale realita, neboť na trhu působí několik firem zabývajících se stěhováním. Mezi nimi naprosto vyniká společnost Stěhování Macek. Má již letitou tradici a jejich pobočka působí i v Ostravě. Proto je stěhování Ostrava pro vás snadným řešením.


K největším přednostem firmy stěhování Macek patří její profesionální úroveň. Svědčí o tom fakt, že své služby poskytuje i o svátcích bez nároku na příplatek. Vysoká profesionalita, spolehlivost a kvalita práce je dána jednak širokým vozovým parkem a kvalitní manipulační technikou, a jednak spolehlivými a ochotnými pracovníky. Vesměs se jedná o zdatné chlapíky, které nezaskočí žádná neočekávaná situace. Spolu s příslušnou technikou jsou schopni přestěhovat prakticky cokoliv, a to i velmi těžké věci a břemena, jako jsou trezory, piana, stroje a různá další zařízení.


Kromě stěhování se firma zabývá i vyklízením nejrůznějších prostor. Vyklízení Ostrava za vás vykoná i nepopulární a nepříjemnou práci spojenou s vyklízením sklepů, zaplněných domů, ale i výrobních hal, skladišť a jiných i sebezanedbatelnějších prostor. Nejen, že tyto prostory kompletně vyklidí a vyčistí, ale navíc vás zbaví i nepotřebných věcí včetně odpadu, který buď ekologicky zlikviduje, nebo jej vyveze na příslušné skládky.


Stěhování Ostrava

Stěhování Orlová

Stěhování Havířov

Stěhování Studénka

Stěhování Frýdek-Místek

Stěhování Nový Jičín

Stěhování Opava

Stěhování Karvinná

Stěhování Bílovec

Stěhování Příbor