Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Plzeň

Zpět na výpis poboček.


O stěhování si jistě nechceme nechat zdát. Většině lidí naskakuje při pouhé představě o stěhování husí kůže, dopředu je bolí ruce a záda. Kdo jednou stěhování na vlastní kůži zažil, zcela jistě se netěší na další. S nadsázkou se někdy mluví o tom, že než se stěhovat, raději vyhořet. To jsou jistě silná slova, ale mnohdy od pravdy nejsou daleko. A přitom stačí tak málo, aby stěhování do nového domu či bytu nebylo jen a jen nepříjemnou starostí, ale stalo se jednoduchou záležitostí. Co je tím zázrakem, který vás této noční můry zbaví. Není to nic jiného a nikdo jiný než firma Stěhování Macek.


Stěhování Macek je společností, která působí na našem trhu již velmi dlouho. V řadě našich měst pracují její pobočky a jednou z nich je i stěhování Plzeň. Vedle stěhování a přemisťování těžkých břemen se zaměřuje i na vyklízení. Každý někdy potřebuje vyklidit nějaké prostory. Mohou to být staré sklepy, nebo i zaplněné domy plné starého haraburdí a odpadu. I tuto nepopulární, leč potřebnou činnost za vás vyřeší vyklízení Plzeň. Nejen, že za vás tyto prostory vyklidí, ale rovněž je kompletně vyčistí a uklidí a případný odpad vyveze na příslušné skládky nebo je ekologicky zlikviduje. Nemáte tak starosti s nepotřebnými věcmi nebo odpadem jednou provždy.


Samotné stěhování je pro společnost stěhování Macek běžnou záležitostí a jak se říká denním chlebíčkem. Jelikož se jedná o profesionální firmu, pracuje ryze na vaši objednávku, podle vašich požadavků a představ bez ohledu, zda se jedná o všední den, neděli nebo i svátek. Samozřejmostí je, že si za mimopracovní a sváteční dny neúčtuje žádné příplatky.


Pokud si v obchodním domě vyberete a zakoupíte nový nábytek a nemáte potřebný odvoz v případě, že příslušný prodejce odvoz nezajišťuje, je velice výhodné si objednat stěhování Plzeň, neboť zkušení a ochotní pracovníci této společnosti vám nábytek nejen doveze a vynosí do bytu, ale doma vám ho rychle a odborně i smontuje. Nemusíte se tak zabývat návodem, vybalováním a případně zvedáním těžkých kusů a přivodit si eventuálně bolesti zad.


Stěhování Plzeň

Stěhování Rokycany

Stěhování Třemošná

Stěhování Hrádek

Stěhování Spálené poříčí

Stěhování Mirošov

Stěhování Dobřany

Stěhování Příbram

Stěhování Klatovy

Stěhování Domažlice

Stěhování Stříbro

Stěhování Domažlice

Stěhování Kdyně

Stěhování Horšovský Týn