Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Praha

Zpět na výpis poboček.


Praha je město kypící životem, ať společenským, hospodářským, sportovním, ale také demografickým. Není totiž dne, aby se tu spousta lidí nestěhovala, buď do Prahy z jiných částí republiky, z Prahy ven, ale asi v největší míře je to stěhování uvnitř Prahy. A jak známe nás Pražany, jsme neustále v jednom fofru, takže jeden den nic a další ráno se stěhujeme. Vyhořet nelze, takže musíme vše sbalit, odnést, naložit, převézt, vyložit, nanosit, vybalit a uložit. Je to někdy práce "pro vraha", když zrovna v práci je uzávěrka, zkrátka máme najednou tisíc jiných priorit na všechno možné jen ne klid na stěhování. Tak co s tím? Padne řečnická otázka, ale řešení je jednoduché, zavolejte profesionály!


Profesionální práce není vždy o tom, že je dražší, ale o tom, když si člověk spočítá, jaký čas ušetří a kolik starostí mu odpadne, zjistí, že není asi nic levnějšího. Takže na stěhování je tu Macek, stěhování Macek je zkrátka stěhování Praha, vyklízení Praha a další lokality. Stěhování samotné je přece věda. Už na začátku, není přece jednoduché vše správně zabalit, aby se to cestou nepoškodilo, vždyť je v každé věci nějaká hodnota. A nejde jen o peníze, mnohé věci mají hodnotu vzpomínek, třeba na první lásku, dovolenou v Maroku, na strýčka apod.


A jak to tak bývá, nad každou věcí, kterou vezmeme do ruky, se zamyslíme, ale čas běží a by balíte, myšlenkami bloudíme kdesi po světě a pak zjistíme, že jsme nic nezabalili a stěhováci klepou na dveře. Ale od toho jsme my profesionálové, my Vám pomůžeme věci zabalit, bezpečně je naložíme a odvezeme na novou adresu, tam zase vyložíme a nanosíme do nového bytu. Když člověk uvažuje o stěhování, myslí spíš na tom, jak si nový byt zařídí, jaký je tam výhled apod., ale ví předem, kolik je bude beden, krabic, pytlů a kusů nábytku?


Ten se třeba musí rozmontovat, aby prošel schodištěm a vešel se do výtahu. Stěhování opravdu není snadné, zvláště pro toho, kdo to nemá jako koníčka a nestěhuje se každý měsíc jinam. A jsou některé věci, se kterými si laik i těžko poradí, třeba demontáž těžkého nábytku a zpětná montáž v novém místě. Ale pro nás to je hračka, my to děláme denně...


Naše pobočka Stěhování Praha má svá střediska po celé Praze a i v širším regionu, třeba v Kladně, Říčanech či v Kralupech, není tedy pro nás zajistit stěhování v Praze odkudkoliv kamkoliv a vlastně ani kdykoliv.


Stěhování Praha

Stěhování Kladno

Stěhování Říčany

Stěhování Roztoky

Stěhování Kralupy nad Vltavou

Stěhování Neratovice

Stěhování Čelákovice

Stěhování Úvaly

Stěhování Průhonice

Stěhování Hostivice

Stěhování Rudná

Stěhování Černošice