Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Trutnov

Zpět na výpis poboček.


Kdo by neznal Krkonoše a s nimi i Podkrkonoší, krásný kraj k životu, hory, lesy, řeky, pěkná města i vesnice. V dnešní době, kdy k práci člověk nepotřebuje někdy továrnu ani úřad, stačí mu jen židle a počítač, v době, kdy dálkové dopravní spoje jsou rychlejší než místní hromadná doprava, mnoho lidí hledá místo, kam by přenesli svůj nový domov, kam by se přestěhovali. Bydlet v Praze má spoustu výhod, ale také nevýhod - neustále všude plno lidí, neosobnost v panelových domech, stálý chvat, to je u nás v kraji pod Sněžkou úplně jiné. Ale nestěhují se sem jen Pražáci, i jiní zde nacházejí práci, někdo se stěhuje za svou životní láskou, někdo zase od ní, zkrátka důvodů může být víc, proč právě k nám na Trutnovsko. Víme ale, že se lidí nestěhují jen na dálku, některá rodina hledá větší byt, starší manželé pak menší, někdo si postaví domek, jiný ho zase prodá…


Naše firma Stěhování Trutnov nabízí veškeré služby spojené se stěhováním, samozřejmě nejčastěji jde o byty a domy či domky, ale občas je nutno přemístit i nějakou firmu či kancelář. V našich službách je i přeprava různých materiálů, vyklízení domů, bytů a pozůstalostí, což někdy bývá pro lidi obtížné. Navíc pomůžeme s transportem těžkých břemen, třeba může jít o trezory nebo piána. V kraji máme další pobočky, třeba v Jánských Lázních nebo v Hostinném, ale i jinde, takže převezeme vše odkudkoliv kamkoliv, a to i po celé republice. Vyklízení Trutnov a okolí nechte na nás.


Stěhování je vážná věc, proto by ho neměl nikdo brát na lehkou váhu, nakonec stejně zjistí, že všechno má váhu těžkou, takže nechte pracovat profesionály a Vy se můžete věnovat třeba balení skleniček nebo dopisů. V naši nabídce je i to, že můžeme demontovat těžký a velký nábytek a dokonce ho v novém bytě složíme zpět, dokáže si s tím poradit každý laik? Asi ne. Pak se nemůže někdo divit, že se mnohé rozbilo, otlouklo a nakonec ještě zůstanou bolavá záda a ztrhané ruce. S námi Vám všechno tohle odpadne a ještě to bude tak rychle, že se nestačíte rozloučit se sousedy.


Stěhování Trutnov

Stěhování Úpice

Stěhování Hostinné

Stěhování Pilníkov

Stěhování Janské Lázně

Stěhování Svoboda nad Úpou

Stěhování Žacléř