Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování Zlín

Zpět na výpis poboček.


Stěhování bývá často noční můrou, na kterou se nikdo z nás netěší. Představujeme si všechny starosti s vyklízením bytu, balením, a pak na novém místě to samé v obráceném pořadí. Ovšem existuje možnost, jak si tuto nepříjemnost zjednodušit a usnadnit. Je jí společnost stěhování Macek, která působí převážně ve Východních Čechách už celou řadu let, ale neomezuje se jen na tento region. Stěhuje prakticky po celém území ČR i do zahraničí, a pochopitelně že výjimkou není žádná lokalita, včetně stěhování Zlín a vyklízení Zlín. Služby firmy stěhování Macek jsou velmi variabilní, takže si například můžete objednat pouze jejich vozidlo a případně aby vám řidič pomohl s nakládkou, kterou si provedete sami. Pokud nechcete mít vůbec žádné starosti a nenamáhat se, pak za vás firma stěhování Macek provede kompletně veškeré stěhovací práce za vás.

Pracovní doba společnosti stěhování Macek není nijak omezená. Záleží vždy na zákazníkovi a jeho potřebách, takže je možné objednat si stěhování třeba i na víkend nebo svátek, to vše bez příplatku. Firma si určí na základě posouzení daných podmínek a druhu nákladu jen typ vozidla a počet pracovníků, kteří stěhování provedou. Společnost stěhování Macek disponuje širokým a kvalitním vozovým parkem, takže může vždy přistavit vozidlo, které bude pro určené stěhování optimální.


K dalším činnostem firmy stěhování Macek patří rovněž vyklízení prostor, jako například domů, sklepů a jiných míst. Příslušné prostory kompletně vyklidí, vyčistí a nepotřebné věci nebo odpad odveze na skládku nebo ekologicky zlikviduje. Tento úkon můžete řešit i tak, že si objednáte přistavení velkoobjemového kontejneru, který naplníte buď vlastními silami, nebo si to objednáte u firmy.

Kromě stěhování domácností provádí společnost stěhování Macek i stěhování kanceláří, případně celých firem či institucí. Ceny za veškeré stěhovací práce jsou stanovovány podle náročnosti stěhovacích prací, použitého vozidla a počtu najetých kilometrů. Ve srovnání s konkurenčními firmami jsou ceny velice přijatelné. Stěhování Zlín i vyklízení Zlín si nyní budete užívat, veškerou práci uděláme za Vás.