Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Vyklízení Jičín

Zpět na výpis měst ve kterých vyklízíme.


Pokud si děláte starosti s vyklizením domácnosti, nebo jste zodpovědní za přestěhování zařízení kanceláří, školy či institutu, jsou vaše obavy zbytečné. Vše za vás k plné spokojenosti zařídí společnost stěhování Macek.


Můžete se spolehnout, že díky jejich širokému a modernímu vozovému parku a ochotným a zručným pracovníkům, vám vyklidí nábytek, zařízení, ale i těžká břemena jako jsou trezory, stroje nebo piana v rámci celého území ČR. Stačí se domluvit na podmínkách, které se přizpůsobí přáním zákazníka. Jelikož má firma pobočky i ve Východních Čechách, zajistí vám velice kvalitně a spolehlivě vyklízení Jičín a okolí. Můžete si dojednat podmínky a domluvit termín podle své potřeby. Firma pracuje prakticky nonstop od pondělí do neděle a neúčtuje si žádné poplatky ani za víkendy, ani za svátky.

Vyklízení ve všech regionech včetně demontáže

Pracovníci společnosti Macek jsou natolik zkušení, že jakýkoliv nábytek demontují, smontují a v nákladním prostoru automobilu jej pomocí technických pomůcek zajistí proti pohybu. Rovněž při samotném stěhování například z vyšších pater se umí pohybovat tak, aby nedošlo k žádnému, ani sebemenšímu poškození. Zkušenosti a mnohaletá praxe jsou zárukou skvěle odvedené práce.
Firma Macek zajišťuje, kromě vyklízení, také kompletní stěhování.


Můžete si ho objednat například v případě, když se budete stěhovat do nového domu, stejné je to u vyklízení. Vyklízení vždy probíhá podle domluvy, pracovníci firmy vzorně vyklidí celý dům, včetně sklepů, půd, ale například i kanceláře, dílny, garáže, opuštěné zahrady a dalších prostorů. Rovněž se můžete na firmu obrátit, pokud jste jako zástupci firmy zodpovědní za vyklizení celého areálu továrny. Součástí vyklízení je samozřejmě i ekologická likvidace odpadů. Vyklízení Jičín si můžete objednat rovněž na kteroukoliv dobu. Buď si můžete objednat přistavení velkoobjemového kontejneru k vašemu bydlišti a vyklidit si prostory sami, nebo zadat tuto službu kompletně pracovníkům společnosti stěhování Macek. Budete tak mít po starostech, co udělat s nepotřebným haraburdím či nebezpečnými odpady.


Vyklízení Jičín

Vyklízení Kopidlno

Vyklízení Železnice

Vyklízení Sobotka

Vyklízení Kopidlno

Vyklízení Libáň

Vyklízení Rovensko

Vyklízení Lomnice n. Popel.

Vyklízení Dolní Bousov