Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 1

Zpět na výpis

Kdo by si nepřál bydlet v historickém srdci metropole, které je lemováno památkami, a typickými městskými domy se skrytými nádvořími, které poskytují dostatek soukromí před všudypřítomnými turisty.

Nenáročné stěhování v Praze 1

Stěhování na Staré Město, Josefov nebo na Malou Stranu je pro mnohé splněným snem. Komplikace však způsobují dopravní uzavírky, pěší zóny a hlavně obsazená parkovací stání. Stěhování v podobných podmínkách je stresující a šťastným majitelům nového bytu přidělá nejednu vrásku na čele.


Proto si nekomplikujte život, a na stěhování v Praze 1 si přizvěte profesionály z firmy Stěhování Macek. Součástí ověřené stěhovací služby Praha je nezávislá cenová nabídka, naložení věcí do automobilu a bezpečná přeprava vašeho vybavení na místo určení. A pokud se musíte ze starého bytu vystěhovat dříve, nebo pokud byt rekonstruujete, uložíme vaše věci ve vlastních skladovacích prostorech.

Dostupné stěhování těžkých břemen

Ve starých pražských bytech bývají mnohá překvapení, těžké almary, piána nebo nerozložitelné sedací soupravy. Přestěhovat právě piáno, velkou skříň či snad sedací soupravu není nic snadného. Situace je o to horší, když se musíte vypořádat s úzkými schodišti činžovních domů nebo plnými parkovacími místy před domem. Přesto nezoufejte, stěhování těžkých břemen v Praze pro vás nemusí být noční můrou.


Ve Stěhování Macek zdoláme i ty nejvyšší patra, překonáme úzká schodiště a váš nadměrný nábytek, zařízení a vybavení bezpečně přepravíme do připravených vozů a na přání převezme do libovolné pražské i mimopražské městské části. Stěhování těžkých břemen v Praze 1 a vyklízecí služby na Vinohradech nebo v Holešovicích jsou nyní dostupnější.


Pro stěhování v Praze nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.

Stěhování Macek - kontakt