Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování po Praze a okolí

Stěhování Macek v celé Praze!

Naše služby:

Stěhování
firem, kanceláří, bytů, trezorů, atd.

Vyklízení
pozůstalostí, bytů, domů, firem, atd.

Autodoprava
čehokoliv chcete

Stěhování Macek - kontakt

Stěhování bytů a firem

Stěhování Praha - Stěhování Macek

Zabýváme se profesionálním stěhováním rodinných domů a bytů, firem, ale také institucí a škol. Váš nábytek a veškeré zařízení přestěhujeme v rámci celé České republiky i zahraničí. Prostřednictvím husté sítě poboček nabízíme stěhování v Praze a ve všech krajských městech.


Před samotným stěhováním provádíme demontáž nábytku a opětovné složení po doručení na cílové místo. U nás nejste limitování objemem přepravy, ani pracovní dobou. Stěhování firem i bytů provádíme bez omezení po celý týden a bez příplatků.


Vyklízení pozůstalostí

Stěhování Praha - Stěhování Macek

Součástí stěhovací služby je vyklízení pozůstalostí, které majitelům zděděných nemovitostí přidává pár vrásek navíc. Starý nábytek, nepotřebné věci a materiál vyklidíme nejen z pozůstalostí, ale také ze sklepů, dílen i průmyslových areálů.Přeprava materiálů

Součástí našich služeb je profesionální vnitrostátní i mezinárodní autodoprava. Prostřednictvím vlastního rozsáhlého vozového parku jsme schopni přepravovat kusové zásilky, zboží uložené na paletách nebo stavební suť a sypký materiál.


Poskytujeme efektivní autodopravu s výběrem vždy toho nejvhodnějšího vozidla a pouze skutečně vynaložené náklady. Jako jiném přepravní firmy neposíláme pro jednu paletu zboží nesmyslně velký automobil s nosností nad 3,5 t. Místo toho volíme kompaktní dodávku s nižšími provozními náklady. Na dosažených úsporách pak profitují naší


Vaše zboží přepravíme po celé České republice nebo do zahraničí bezpečně, levně a kvalitně. Součástí každé přepravy je pojištění nákladu. Autodopravu poskytujeme bez příplatků 7 dní v týdnu, včetně víkendů a svátků.Stěhování těžkých břemen

Stěhování piána, těžkého trezoru nebo sedací soupravy je tvrdým oříškem, který nezvládnete pouze za pomocí souseda. Stěhování Macek je specialistou na stěhování těžkých břemen. Během naší dlouholeté praxe máme zkušenosti se stěhováním těžkých a nadrozměrných předmětů. Víme, jak u břemen zjistit jejich těžiště, jak je zajistit proti pádu, poškození a hlavně nechtěnému zranění osob.


Nepřeceňujte své síly a nevystavujte sebe i svůj majetek zbytečnému riziku. Na pomoc raději přivolejte odborníky.


Pronájem skladovacích prostor

Končí vám nájemní smlouva a musíte vystěhovat byt či firmu, jenže ještě nemáte přístupné nové prostory? S firmou Stěhování Macek se nemusíte ničeho obávat. Váš nábytek a veškeré vybavení bezpečně uskladníme v našich skladovacích prostorech.


V případě, že rekonstruujete byt a váš nábytek musí jít na několik dní stranou, kontaktujte nás. Nábytek odvezeme, bezpečně uložíme do vlastních skladů a ve stanoveném termínu opět přivezeme. U nás máte jistotu bezpečného uložení příslušenství bez poškození. Skladovací prostory pronajímáme po celé České republice.Vyklízecí služby Stěhování Macek vám ušetří čas i peníze.