Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 11

Zpět na výpis

Nejhustěji zalidněnou lokalitou Česka je Praha 11

Praha 11 se řadí mezi nejvíce zalidněná místa v České republice. Její součástí jsou lokality Chodov a Háje. Praha 11 se nachází na jihu metropole a je velmi oblíbeným místem pro bydlení. Tato městská část totiž splňuje vše pro moderní život.


V její těsné blízkosti se nachází Kunraticko-michelský les, který nabízí nespočet míst pro aktivní i pasivní odpočinek. Není proto divu, že především milovníci přírody se stěhují na Prahu 11. Dále zde nechybí plnohodnotná občanská vybavenost v podobě zdravotnických zařízení, úřadů, pošty, bank, mateřských a základních škol, restaurací a celé řady obchodů.


Pro profesionálně odvedenou práci si vyberte Stěhování Macek. Nabízíme rychlé a spolehlivé služby v oblasti stěhování bytů, přepravy materiálů, vyklízení prostor, stěhování těžkých břemen a služby v podobě montáže a demontáže nábytku. Pracujeme 24 hodin denně sedm dní v týdnu, a to i o svátcích.


Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje metro linky C. Pravidelné dojíždění do práce, do školy, velké nákupy v OC Chodov či občasné stěhování drobného nábytku tak není žádný problém.


Na Praze 11 se nachází také dvě rozlehlá sídliště, a to Jižní Město I. a Jižní Město II. Ruch a výhody velkoměsta na dosah ruky a zároveň dostatek klidu a přírody láká mnohé k stěhování. Ovšem při stěhování bytu nepomůže ani ta nejlepší infrastruktura. Poté proto přichází na řadu stěhovací firma.

Stěhování na Jižní Město nechte na profesionálech

Po stěhování bytů na sídlišti na Praze 11 je velká poptávka. Stěhovat velkou obývací stěnu či těžké postele je totiž i pro majitele osobního automobilu velmi náročné a mnohdy nemožné. Chytrým řešením, jak si ušetřit čas a nervy, je obrátit se na profesionály.


Stěhování Macek nabízí své služby 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, proto ať už potřebujete rychle přestěhovat v podvečerních hodinách, nebo raději o víkendech či svátcích, vězte, že žádný den ani čas pro nás není problém. Navíc vám pomůžeme s montováním i s vynesením nábytku a s následným převozem nadměrných břemen. Stěhování po Praze s námi není nepříjemná záležitost plná neočekávaných strastí.

Stěhování Macek - kontakt