Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 12

Zpět na výpis

Stěhování na Prahu 12 láká milovníky klidu i ruchu velkoměsta

Praha 12 je pro většinu občanů dokonalým místem k bydlení. Tato městská část v sobě snoubí klid venkova a zároveň nabízí všechny výhody velkoměsta. Součástí Prahy 12 jsou lokality Cholupice, Kamýk, Komořany, Modřany a Točná. Všechny jsou obklopeny krásnou přírodou.


Bezproblémovou dopravní dostupnost na Praze 12 zajišťují vlakové, autobusové i tramvajové linky. Snadno a rychle dojedete do jiných částí hlavního města či z metropole zcela ven také díky Pražskému okruhu, který Prahou 12 prochází.


Úřady, banky, pošta, lékařská zařízení, fitness centra, kino, divadlo, restaurace a obchody. I veškerá občanská vybavenost je samozřejmostí městské části Prahy 12. Problém může nastat až při stěhování, vyklízení pozůstalostí, sklepů, při přepravě nadměrného břemena či smontování dovezeného nábytku. Najít kvalitní stěhovací firmu, která vám bude při stěhování na Praze 12 nápomocna, je mnohdy docela oříšek. Vsadit však můžete na Stěhování Macek.

Stěhování bytů, domů i kanceláří je s námi snadné

Kvalitní služby na profesionální úrovni Stěhování Macek zaručuje. Navíc jsme vám k dispozici po celý den 24 hodin. Pevně respektujeme i váš pracovní týden a stěhovací služby proto nabízíme i o víkendech a svátcích, a to bez jakýchkoliv příplatků. Zdarma vám připravíme orientační i finální kalkulaci, harmonogram prací a provedeme prohlídku prostor.


S námi stěhování nebude vaší přítěží. Díky našemu vozovému parku, kvalitní technice a proškoleným zaměstnancům je stěhování domů či bytů snadnou a rychlou záležitostí. Mezi naše další služby, které nabízíme, patří stěhování kanceláří a firem, přeprava materiálů, vyklízení pozůstalostí a stěhování těžkých břemen.


Nápomocni vám budeme i tehdy, pokud při stěhování nebudete mít prostory, kam vše uskladnit, a to ať už kancelářský nábytek, materiál nebo domácí vybavení. Naše prostory k pronájmu jsou připraveny.

Stěhování Macek - kontakt