Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 13

Zpět na výpis

Praha 13 je velmi oblíbenou městskou částí k bydlení. Nabízí vše pro moderní život a zároveň ji nechybí klidný ráz s dostatkem přírody. Součástí Prahy 13 jsou velmi oblíbené lokality Stodůlky, Jinonice, Třebonice a Řeporyje.


Městská část disponuje veškerou potřebnou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Tu zajišťují autobusové linky a metro linky B. Dostat se do centra na nákupy, z města na výlet či do oblíbeného divadla na představení na Praze 13 je snadné.


I přes perfektní dopravní dostupnost, se může občas vyskytnout problém s dovezením nového nábytku z obchodu, s následným vynesením do bytu a s konečnou montáží. Stejně tak mnohdy nastává problém především na sídlišti Jihozápadní Město, kam a jak odvést starý nábytek. Řešením je kvalitní a profesionální stěhovací firma. A právě Stěhování Macek nabízí nejen odvoz starého nábytku či montáž nového nábytku, ale i klasické stěhování bytů a domů se všemi potřebnými náležitostmi.

Klidný ráz městské části Prahy 13 láká ke stěhování

Mnozí se při stěhování obávají poškození nábytku. Ovšem s námi se strachovat nemusíte. Veškeré vaše vybavení důkladně zabezpečíme. Nábytek balíme do ochranné folie. Navíc svým zákazníkům rádi zapůjčíme přepravky a stěhovací pytle. Čas strávený sháněním krabic a následným vyhazováním si tak raději ušetřete na balení.


Stěhování po Praze nikdy nebylo snazší. V rámci svých služeb dále nabízíme montáž a demontáž nábytku, přepravu materiálu a vyklízení prostor, a to ať už pozůstalostí, skladů či sklepů. Na Stěhování Macek se můžete obrátit i v případě potřeby stěhování těžkých břemen. Díky naší technice a silným zaměstnancům bude i vaše piano jako v bavlnce.

Stěhování Macek - kontakt