Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 14

Zpět na výpis

Ideální místo pro rodinný život

Dynamicky se rozvíjející městská část Praha 14 se rozprostírá v severovýchodní části metropole. Součástí Prahy 14 jsou čtvrti Kyje, Černým Most, Hostavice a větší část Hloubětína. Pro svou rozvinutou městskou infrastrukturu a blízkou dostupnost centra Prahy, jsou městské části Prahy 14 vyhledávanou rezidenční lokalitou.


V průměru se každý rok do městské části přistěhuje 800 nových obyvatel. K stěhování na Černý Most či do Hloubětína také významně přispívá výstavba nových developerských projektů.

Rozvinutá občanská vybavenost láká k přestěhování

Možná se ptáte, co že to láká k stěhování na Prahu 14? Jedním z hlavních faktorů je především široká občanská vybavenost. V městské části se nachází přes deset mateřských škol, osm základních škol a šest středních škol. Místo je tak ideální pro rodinný život a výchovu dětí.


Zároveň přestěhování do Hostavic či Kyjí je vhodné i pro seniory. V městské části jsou čtyři velká zdravotnická zařízení, tři polikliniky, mezi které patří poliklinika Černý Most nebo poliklinika v Hloubětíně. Vedle toho zde působí několik soukromých klinik a celá řada privátních lékařských ordinací.

Snadné dopravní spojení s centrem Prahy

Pokud řešíte otázku, že po stěhování do Hostavic budete mít zhoršené cestování do práce, pak se obýváte zbytečně. Lokalita disponuje výborným autobusovým spojením v návaznosti na linku metra trasy B. Navíc samotnými čtvrtěmi Hloubětín a Černý Most prochází trasa metra.


Bydlení v Praze 14 zpříjemňuje množství zeleně s údolím říčky Rokytky, koupacím jezerem Pískovna, rozlehlým Kyjským rybníkem nebo přírodním parkem Klánovice-Čihadla.

Stěhování v Praze 14 bez problémů a stresu

Aby i vaše cesta do nového bydlení byla co nejjednodušší, svěřte své stěhování na Prahu 14 do rukou profesionálů. Stěhování Macek vám pomůže s vyklízením bytů i kanceláří, přepravou nábytku a nastěhováním do nového bydlení. A pokud musíte starý byt opustit dříve, než je možné nastěhovat se do nového bytu, rádi váš nábytek a veškeré zařízení uskladníme.

Stěhování Macek - kontakt