Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 15

Zpět na výpis

O krok blíže k přírodě

Uklidňující příroda s Hostivařským lesoparkem a vodní nádrž Hostivař dominují městské části Praha 15. Na okrajích lesoparku se rozprostírají čtvrti Horní Měcholupy a Hostivař. A právě tyto čtvrti jsou vyhledávány všemi, kteří chtějí mít na dosah přírodu a přitom neztratit výhody velkoměsta.


Ať již v Praze bydlíte a jen hledáte klidnější lokalitu, která by lépe vyhovovala vaším potřebám, nebo si v hlavním městě teprve vybíráte ideální místo pro bydlení, pak vám Praha 15 nabídne prostorné vilové domy i mnoho nových rezidenčních bytů.

Ověřené stěhování na Praze 15

Velmi dobře si uvědomujeme, že svěřit cizím lidem ke stěhování své věci, vybavení a nábytek, ke kterému vás jistě pojí mnoho krásných vzpomínek, není jednoduché. Navíc se potýkáte s organizací a správným sledem činností, aby stěhování proběhlo tak jak má. Sami dobře víme, že organizovat stěhování může být vysilující. O to více, pokud se stěhováním nemá kdo pomoci.


Proto se netrapte obvoláváním známých, sháněním dodávky pro převoz nábytku a hledáním kamarádů na výpomoc. Stěhování Macek vám zařídí plný stěhovací servis. Pomůžeme vám s organizací příprav stěhování, byt za vás vyklidíme, nábytek zabalíme a zajistíme proti poškození, sami ho sneseme a převezeme na místo určení. Nepostradatelnou součástí našich služeb je také nastěhování nábytku do nového bydlení. S námi poznáte, že stěhování v Praze 15 lze provést v klidu a s úsměvem na tváři.


Uvědomujeme si, že život přináší nejrůznější nástrahy a mnohdy na vystěhování nezbývá dostatek času. Ve Stěhování Macek ale pro nás čas není nepřítelem. Pracujeme 24 hodin denně, a to i o svátcích. Není tak nutné si brát na stěhování v Praze 15 dovolenou. Nemůžete-li se uvolnit z práce, objednejte si naše stěhovací služby na víkend nebo klidně na státní svátek. To vše za jednotnou cenu, tudíž se nemusíte obávat speciálních příplatků, které u nás nenajdete.


Pro bližší informace a nezávislou kalkulaci na stěhování Horní Měcholupy nebo stěhování Hostivař nás neváhejte kontaktovat.

Stěhování Macek - kontakt