Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 16

Zpět na výpis

Radotín je skvělým místem pro rodiny s dětmi

Praha 16 neboli Radotín je velmi oblíbená městská část hlavního města. Nachází se na jihu metropole a je považována za okrajovou lokalitu. I přesto svým obyvatelům nabízí plnohodnotnou občanskou vybavenost, jako je například úřad, pošta, restaurace, obchody, plavecký bazén či kino.


Radotínem protéká řeka Berounka, ke které se mnozí vydávají za aktivním a pasivním odpočinkem. Praha 16 se také pyšní přírodní památkou Radotínskými skálami a Radotínským potokem. Přírody je v okolí opravdu dostatek.


Díky Radotínskému mostu, který městskou částí prochází, je z Prahy 16 zajištěna perfektní dopravní dostupnost. Do centra metropole i jejich okolních částí se snadno dostanete hromadnou dopravou, a to autobusovými i vlakovými spoji.


Radotín je výbornou lokalitou pro všechny, kteří touží po klidném rodinném prostředí a kteří zároveň touží mít všechny výhody metropole na dosah ruku. Pokud i vy plánujete stěhování na Prahu 16, vyberte si stěhovací firmu, která vám ušetří čas a stres, a která vám stěhování domu usnadní.

Využijte prostory k pronájmu na uskladnění vybavení

Stěhování Macek vám nabízí komplexní služby v podobě vyhotovení orientační a finální kalkulace, přípravy harmonogramu, zapůjčení přepravek a stěhovacích pytlů a v portfoliu služeb nechybí ani demontáž a montáž nábytku.


Při stěhování bytů a domů ale velmi často nastává problém, kam s nábytkem a se všemi věcmi. Stěhování spěchá, ovšem ne vždy se lidé stěhují z menšího do většího. Proto pokud nevíte, kam všechno své vybavení ihned uskladnit, obraťte se na Stěhování Macek. Rádi vám veškeré bytové i nebytové vybavení za poplatek uskladníme.


Stejně tak naše služby můžete využít při přepravě materiálů, stěhování kanceláří a firem nebo při převozu těžkého a nadměrného břemena. Dále nabízíme vyklízení pozůstalostí, sklepů, domů i bytů. To vše 7 dní v týdnu a 24 hodin denně.

Stěhování Macek - kontakt