Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 17

Zpět na výpis

Na Praze 17 najdete mateřské, základní, střední i vysoké školy

Městská část Praha 17 se nachází na západě hlavního města v těsné blízkosti Pražského okruhu, díky čemuž se snadno dostanete ven z metropole i do jejích dalších městských částí. Součástí Prahy 17 je lokalita Řepy.


Zmiňovaná perfektní dopravní dostupnost a výborná občanská vybavenost láká nejednoho obyvatele centra Prahy či okolních měst ke stěhování na Prahu 17. Nechybí zde mateřské, základní, střední a ani vysoké školy. Dále se zde nachází celá řada míst vhodných ke sportování a samozřejmostí je i celá řada výborných restaurací, kaváren, barů či cukráren a dostatek menších i větších obchodů.


I přestože se rozlohou Řepy řadí k menším pražským částem, obyvatel je na Praze 17 mnoho. Většina z nich se stěhuje na stejnojmenná sídliště, a to Řepy I a Řepy II. Nejednoho z nich však před stěhováním tížila otázka, jak všechno své vybavení dostat právě sem. Bohužel ani pravidelné tramvajové a autobusové spoje nepomohou přestěhovat těžké postele a skříně.


Ideálním řešením je využít profesionálních služeb stěhovací firmy. Jednou takovou, která nabízí kvalitní, rychlé a odborné stěhování po Praze 17 je Stěhování Macek.

Stěhování NONSTOP i o svátcích

Stěhování Macek vám nabízí komplexní služby, a to ať už sháníte firmu na stěhování bytu, domu či kanceláře. Zdarma přijedeme a provedeme předběžnou prohlídku prostor. Vyhotovíme vám orientační i finální kalkulaci a připravíme harmonogram prací.


Profesionálové jsme nejen ve stěhování bytů a firem, ale také v oblasti přepravy materiálů a vyklízení pozůstalostí. S námi si nemusíte znepříjemňovat chvilky volna a přidělávat starosti. Vše za vás vyklidíme, a to ať už se jedná o sklepy, dílny, kanceláře, průmyslové areály či staré domy.


Pracujeme NONSTOP. K dispozici jsme vám od pondělí do neděle 24 hodin, a to i o svátcích. Navíc nabízíme svým zákazníkům možnost uskladnění přebytečného vybavení a zapůjčení přepravek a stěhovacích pytlů. S námi při stěhování v Praze ušetříte čas, peníze a nervy.

Stěhování Macek - kontakt