Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 18

Zpět na výpis

Nábytek vám přivezeme a smontujeme i v Letňanech

Letňany na Praze 18 jsou velmi oblíbeným místem k bydlení. Součástí této lokality jsou jak rozlehlá paneláková sídliště, tak i zástavba vil a rodinných domů. Svůj ideální domov si zde najde každý. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi, mladé páry i seniory.


Praha Letňany svým obyvatelům nabízí výborné občanské vyžití. Zajít lze například za kulturou do kina či na Letňanské výstaviště a za sportem do fitnesscenter, do bazénu či na squash. Velkou část Prahy 18 tvoří také Letiště Letňany a průmyslový areál Letov.


Dále se v lokalitě nachází celá řada restaurací a kaváren, a to především v místním obchodním centru. Praha Letňany je také známá obchody s nábytkem. Není divu, že nejednou se obyvatelé Prahy 18 potýkali se stěhováním, s montáží nového nábytku a s demontáží toho starého. Díky Stěhování Macek však dovoz či odvoz a montáž či demontáž nábytku již není problém. Neztrácejte čas přemýšlením a objednejte si na stěhování v Praze 18 profesionály.

Přestěhujeme vám dům, byt, kancelář i sklad

Stěhování Macek nabízí i další stěhovací služby, mezi které patří vyklízení kanceláří, stěhování těžkých břemen a pronájem prostor pro uskladnění přebytečného nábytku, materiálů a jiného vybavení. Pracujeme sedm dní v týdnu 24 hodin, a to bez příplatku.


Rádi vám připravíme orientační cenovou kalkulaci a harmonogram prací. Díky velkému vozovému parku s řadou vozů různých typů, variant a nosností, se dokážeme přizpůsobit všem požadavkům. Ať už potřebujete přestěhovat materiál ze skladu do jiného skladu, nábytek z celého domu do nového bydlení či jen pár kusů vybavení, ve všem jsme vám k službám.


Bohaté zkušenosti také máme se stěhováním těžkých břemen. S námi stěhování jakéhokoliv vybavení a materiálu není zdlouhavou a nepříjemnou záležitostí plnou stresu.

Stěhování Macek - kontakt