Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 19

Zpět na výpis

Na Praze 19 nechybí paneláková sídliště

Pro městskou část Praha - Kbely je typické letiště. To zabírá většinu územního správního obvodu Prahy 19. Ovšem kromě Letiště - Kbely a průmyslové zóny zde nechybí ani starší zástavba činžovních domů a paneláková sídliště. Ta jsou obklopena dětskými hřišti, parky a lesoparkem Kbely. V těsné blízkosti se také nachází in-line dráha.


Praha 19 svým obyvatelům nabízí vše pro moderní a dostatečně komfortní život. Samozřejmostí je výborná občanská vybavenost nejen co se přírody a míst k odpočinku týká. Školky, školy, obchody, restaurace, úřady, pošta, banky či lékařská zařízení, to vše a mnohem více mohou obyvatelé Kbel využívat. Na vysoké úrovni je také dopravní dostupnost, a to díky pravidelným autobusovým a vlakovým spojům. Nejbližší stanice metro Letňany se nachází jen pár minut cesty MHD.


Nejen firmy v průmyslové zóně, ale i ty s kancelářemi v centru dění mnohdy řeší na Praze 19 zapeklitou otázku v podobě stěhování materiálu a vyklízení prostor. Jak převést všechno vybavení? Kam uskladnit přebytečný materiál?

S námi je vyklízení pozůstalostí, skladů a kanceláří efektivní

Vyklízení je velmi nepříjemná záležitost, která mnohým přidělává akorát vrásky na čele. Stěhování Macek šetří nejen vrásky, ale také čas a peníze. Nabízíme vyklízení pozůstalostí, kanceláří, sklepů, domů, bytů, dílen, skladů i garáží. Nepotřebný nábytek a materiál odvezeme, potřebný za poplatek uskladníme nebo převezeme na vámi určené místo.


Před vyklízením vaše prostory navštívíme a zpracujeme pro vás cenovou kalkulaci a harmonogram prací. S naší kvalitní technikou a rozsáhlým vozovým parkem půjde vyklízení snadno a rychle.


Nejen vyklízení pozůstalostí, kanceláří a jiných prostor nabízíme nonstop 7 dní v týdnu. Rádi vám také pomůžeme se stěhováním domů, a to i o svátcích a víkendech bez příplatku.

Stěhování Macek - kontakt