Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 2

Zpět na výpis

Praha 2 láká nové obyvatele svou dostupností

Mezi nejoblíbenější pražské lokality patří ty, které se nachází v samotném středu naší metropole. Není divu, že svůj nový domov mnozí hledají právě v městském obvodu Praha 2, jehož součástí jsou Vinohrady, Nové město a z menší části také Vyšehrad a Nusle.


Především výborná dopravní dostupnost láká nejednoho obyvatele okraje Prahy a jejího okolí přestěhovat se k nábřeží řeky Vltavy. Prahou 2 totiž prochází metro linky A, B i C, a tak cesta do práce, školy, za zábavou či na výlety je zcela bezproblémová. Ovšem z městského obvodu Praha 2 nemusíte cestovat nikterak daleko. Obchody, nemocnice, restaurace a kulturní zařízení se nachází téměř na každém rohu.


Ač je infrastruktura na Praze 2 na vysoké úrovni, přestěhovat veškerý nábytek městskou hromadnou dopravou je mnohdy zcela nemyslitelné. Ať už tedy nově plánujete stěhování do Vinohrad či jiné části Prahy 2, nechte vše na profesionálech. A právě profesionální služby v podobě bezproblémového přestěhování nábytku nabízí Stěhování Macek.

Svěřte se do rukou profesionálů

Mnohdy na vystěhování není času nazbyt, proto stěhování bytu není možné dlouze odkládat. Pro nás však čas není nepřítel. Díky dostatečnému vozovému parku přestěhujeme všechny vaše věci kdykoliv si budete přát. Pracujeme 24 hodin denně, a to i o svátcích. Není tak nutné si brát na stěhování v Praze 2 dovolenou. Nemůžete-li se uvolnit z práce, objednejte si naše stěhovací služby na víkend či na státní svátek.


Na Praze 2 se nenachází jen starší, ovšem překrásné zástavby, ale také řada úřadů, muzeí, divadel, škol a jiných kulturních či veřejných budov. Pokud tak sháníte stěhovací firmu, která by se hravě postarala o celé přestěhování budovy, pak je Stěhování Macek tou pravou. Stejně tak pro potřeby vyklizení bytů. Čas od času je nutné i činžovní domy na Praze 2 vyklidit a dodat jim nový dech.

Stěhování Macek - kontakt