Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 20

Zpět na výpis

Praha 20 nabízí perfektní dopravní dostupnost

Praha 20 Horní Počernice se nachází na severozápadě hlavního města. Tato lokalita je výborným místem pro všechny, kteří touží po ruchu velkoměsta, avšak zároveň před centrem metropole dávají přednost okrajovým lokalitám.


V Horních Počernicích najdete jak mateřské, základní a střední školy, lékařská zařízení, banky, poštu, úřady, obchody a restaurace, tak i celou řadu míst vhodných pro aktivní a pasivní odpočinek. Na své si zde přijdou také milovníci kultury, sportu a přírody.


Perfektní dopravní dostupnost zde zajišťuje blízký Pražský okruh a rychlostní komunikace Olomoucká. Nechybí ale ani pravidelná městská hromadná doprava v podobě autobusového a vlakového spojení. Nejbližší stanice metra linky B je Černý Most.


I přes výbornou infrastrukturu je ale i na Praze 20 častá poptávka po stěhování. K přestěhování potřebného nábytku ze starého bydlení do nového je totiž potřeba více než jen pravidelné spojení městské hromadné dopravy. Důležité je najít kvalitní stěhovací firmu, která nabízí profesionální služby.

Přestěhujeme, uskladníme i smontujeme nábytek

Stěhování Macek nabízí levné, rychlé a hlavně efektivní stěhování na Praze 20. V našem portfoliu najdete komplexní služby od orientační kalkulace, přes návrh harmonogramu prací, až po přestěhování. Kromě toho zdarma provedeme prohlídku prostor, zapůjčíme přepravky a stěhovací pytle a rádi pomůžeme i s často nepříjemnou demontáží a následnou montáží nábytku.


Dále kromě stěhování bytů a domů, vám rádi pomůžeme se stěhováním kanceláří a vyklízením pozůstalostí. Díky našemu velkému vozovému parku a kvalitní technice jsme schopni zajistit různorodé požadavky našich klientů. Vězte, že ani stěhování těžkých břemen u nás není žádným problémem.


Všechny naše služby nabízíme od pondělí do neděle 24 hodin denně. Bez příplatku vás přestěhujeme i o svátcích.

Stěhování Macek - kontakt