Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 21

Zpět na výpis

Újezd nad Lesy je krásným místem pro bydlení

Praha 21 je správním obvodem Újezdu nad Lesy. Tato pražská část venkovského charakteru se nachází na východě hlavního města. Z velké části je tvořena krásnou přírodou, která láká nejednoho obyvatele centra Prahy ke stěhování.


Újezd nad Lesy nabízí dokonalé místo pro komfortní život na okraji Prahy. Na své si zde přijdou jak mladí a rodiny s dětmi, tak i senioři. Stejně tak prostředí Prahy 21 milují sportovci i příznivci kultury. V Újezdu nad Lesy nechybí školky, školy, zdravotnická zařízení, úřad, pošta, knihovna, banky, sportovní centra, restaurace a obchody.


O bezproblémovou dopravní dostupnost se zde starají pravidelné autobusové linky, které jsou součástí pražské hromadné dopravy. Díky procházející rychlostní komunikaci R12 se na nejbližší stanici metra dostanete snadno a rychle. Stejně efektivně vám za lepším domovem pomůže Stěhování Macek. Ke každodennímu cestování za prací, přáteli či rodinou MHD sice postačí, ovšem ke stěhování domů je už potřeba profesionálních služeb kvalitní stěhovací firmy.

Přestěhujte se na Prahu 21 se Stěhováním Macek

Profesionální stěhování rodinných domů a bytů, firem, ale také institucí a škol vám zajistí Stěhování Macek. Kromě stěhování najdete v našem portfoliu služeb také vyklízení pozůstalostí, kanceláří, skladů, dílen, sklepů a garáží. S naší kvalitní technikou vám snadno bez zbytečného stresu zajistíme i stěhování těžkých břemen.


Ovšem nejen stěhování na Praze 21 je naší specializací. Rádi vám poskytneme naše služby v rámci celé České republiky i zahraničí. Díky husté síti našich poboček a rozsáhlému vozovému parku s vozy různých typů nabízíme stěhování v Praze i ve všech krajských městech.


Stěhování přizpůsobíme vašim požadavkům a časovým možnostem. Stěhujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu. O svátcích a víkendech si neúčtujeme žádné příplatky. S námi šetříte čas, peníze a starosti.

Stěhování Macek - kontakt