Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 21

Zpět na výpis

Zajistíme uskladnění materiálu i pro Prahu 22

Lokalita Uhříněves se rozprostírá na východě naší metropole. Je součástí správního obvodu Praha 22 a nabízí poklidné prostředí pro život v dostatečné blízkosti centra velkoměsta. V lokalitě se nachází okouzlující příroda, jezdecký klub a nespočet krásných míst pro aktivní i pasivní odpočinek.


Ovšem nejen příznivci klidného prostředí a přírody si přijdou v Praze 22 na své. Nechybí zde ani dostatek občanské vybavenosti v podobě školek, škol, knihovny, úřadu, restaurací a obchodů. Pražská část Uhříněves je tvořena také průmyslovou zónou. Nejen proto je na Praze 22 častá poptávka po uskladnění materiálu, zboží a jiného vybavení.


Pronájem prostor nabízí firma Stěhování Macek, která kromě nadbytečného materiálu a zboží uskladní i nábytek a vybavení domů, bytů a kanceláří. Ušetřete si při stěhování peníze, čas a nervy a využijte profesionálních služeb stěhovací firmy a chytrého uskladnění v pronajatých prostorech.

Pracujeme NONSTOP od pondělí do neděle

Stěhování Macek nabízí efektivní stěhování na Praze 22. Ať už potřebujete přestěhovat ze starého domu do nového, dovézt nábytek z obchodu a smontovat nebo pomoci s vyklízením pozůstalostí, obraťte se na nás.


Rádi k vám přijedeme, připravíme orientační i finální kalkulaci a navrhneme harmonogram prací. Časově se přizpůsobíme zcela vašim požadavkům. Pracujeme 24 hodin denně, a to každý den v týdnu i o svátcích bez jakýchkoliv příplatků.


Navíc nabízíme svým klientům zapůjčení přepravek, stěhovacích pytlů a samozřejmostí je i zabalení nábytku do ochranné fólie. Díky našemu rozsáhlému vozovému parku, kvalitní technice a díky profesionálně vyškoleným zaměstnancům pro nás není překážkou ani stěhování těžkých břemen. S námi jde stěhování bytů, domů a kanceláří vždy snáz.

Stěhování Macek - kontakt