Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 3

Zpět na výpis

Pražská lokalita

Bydlíte v pražském Montmartru? Toužíte se přestěhovat alespoň do okolí této pražské části? Myslíte si, že taková čtvrť v Praze není? Ale ano! Pražský Montmartre je totiž pouze jiný název pro Žižkov. Ten je stejně jako Vinohrady, Strašnice a Vysočany součástí městského obvodu Praha 3. A právě Žižkov a jeho okolí je pro mnohé výjimečným místem plným kaváren, restaurací, barů, divadel a kin.


Městský obvod Praha 3 nabízí vše nejen pro bohémský, ale i pohodlný život. Výborná občanská vybavenost, perfektní dopravní dostupnost a dostatek zelených míst v podobě parku Parukářka, Vrchu Vítkov či nedalekých Riegrových sadů, to vše dělá z Prahy 3 neodolatelnou lokalitou pro bydlení.


Pokud tak i vy plánujete stěhování na Prahu 3, zapomeňte hned zpočátku na zdlouhavé převážení nábytku, oblečení, knih a hraček. Stěhování Macek se o vše postará. Těžko byste svůj nábytek sváželi městskou hromadnou dopravou a ani osobním automobilem.

Stěhování nonstop i o svátcích

Ať už doma máte „pouze“ obývací stěnu, postel z masivu a řadu elektronických spotřebičů, nebo se váš byt pyšní klavírem a starožitným nábytkem, o vše se postaráme. Těžká a objemná břemena, na která síla našich zdatných pracovníků nestačí, přestěhujeme pomocí speciální manipulační techniky. Bát se nemusíte ani o staré a křehké věci. S námi proběhne stěhování bytu v Praze bez jakýchkoliv komplikací.


Stejně tak pomůžeme s demontáží nábytku a následnou montáží. Ovšem zavolat si nás můžete i v případech, že nesháníte stěhovací služby, ale jen si nevíte rady s novým nábytkem. My vám ho z obchodu dovezeme a doma raz dva sestavíme. Stěhování Macek je vám k službám kdykoliv. Stěhování bytů, montáž a demontáž nábytku, přeprava těžkých břemen, stěhování firem či vyklízení prostor provozujeme nonstop každý den i o svátcích.

Stěhování Macek - kontakt