Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 4

Zpět na výpis

Stěhování do Podolí láká rodiny s dětmi

Praha 4 je velmi oblíbenou městskou částí, do které spadají lokality, jako jsou Nusle, Podolí, Michle, Krč, Záběhlice, Braník, Hodkovičky, Lhotka a z malé části i Vynohrady. Všechny tyto čtvrti v sobě ukrývají nespočet panelákových sídlišť, která splňují vše pro moderní bydlení. Pokud i vy toužíte po ruchu velkoměsta, pak je Praha 4 tím pravým místem.


Mnozí se stěhují na Prahu 4 do zachovalých panelákových bytů nebo novostaveb, jež jsou součástí developerských projektů. Ať již plánujete stěhování tam či onam, jistě oceníte výbornou občanskou vybavenost městské části. Při přestěhování na Prahu 4 zjistíte, že je celá doslova protkána mateřskými, základními i středními školami. Samozřejmostí je pro pohodlný a moderní život také řada obchodů, restaurací a sportovních a kulturních zařízení. A to stále není vše. Obyvatelé Prahy 4 si pochvalují výborné rozmístění úřadů, bank a pošt. Není tak divu, že je stěhování na Praze 4 velmi vyhledávané.


Pokud i vy marně hledáte kvalitní stěhovací služby, pak se obraťte na Stěhování Macek. Netrapte se sháněním a půjčováním dodávek od rodiny, přátel a známých. My na stěhování máme dostatek pracovníků, aut a připraveni jsme i na objemná břemena.

Přivezeme i odveze nábytek a objemná břemena

S námi stěhování půjde hladce a bez problémů. K dispozici jsme vám 24 hodin denně každý den v týdnu, a to i o svátcích. Rádi vám pomůžeme také s dovozem nábytku. Pokud nevíte, jak dostat do vašeho panelákového bytu novou sedačku, skříň nebo obývací stěnu, pak to nechte na profesionálech.


Nábytek vám z obchodu dovezeme, vyneseme klidně až do nejvyššího patra domu, rádi ho složíme a umístíme tam, kam si budete přát. Stěhování, dovoz nábytku, převoz nadměrných břemen či vyklízení bytů po prarodičích pro vás již nikdy nemusí být problém díky Stěhování Macek.

Stěhování Macek - kontakt