Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 5

Zpět na výpis

Stěhování na Praze 5 je velmi vyhledávané

Jedním z nejrozsáhlejších městských obvodů naší metropole je Praha 5. Jeho součástí jsou oblíbené lokality Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol a části Jinonic, Malé Strany a Břevnova. Na Praze 5 se tak nachází nejen paneláková sídliště Podbělohorská či Homolka, ale také staré zástavby činžovních domů a řada veřejných budov a firem. Poptávka po stěhování v Praze 5 je tak opravdu veliká.


Mnozí se poohlíží po kvalitní stěhovací firmě, která je časově flexibilní a zároveň disponuje dostatečným množstvím vozů. Právě takové kvality splňuje Stěhování Macek. Poradíme si s těžkými i rozměrnými břemeny, pomůžeme vám s vyklízením bytů, dovezeme a smontujeme nábytek, přepravíme jakýkoliv materiál, zboží nebo výrobky. To vše nejen v rámci stěhování Praha 5, ale i v rámci působnosti celé Prahy a jejího okolí.


Pomůžeme vám s montáží i demontáží nábytku a k službám vám jsme nonstop sedm dní v týdnu. Navíc si u nás stěhovací služby můžete bez problémů zajistit na státní svátky a ušetřit si vaši dovolenou v práci. Za práci o víkendech a o svátcích si žádné příplatky neúčtujeme.

Přestěhujeme vám firmu z Prahy 5 i na Prahu 5

Pokud hledáte stěhovací firmu pro přemístění vaší firmy, pak vsaďte na Stěhování Macek. Rádi vám zdarma připravíme orientační i finální kalkulaci ceny, dodáme návrh harmonogramu prací a pro stěhování bez komplikací provedeme předběžnou prohlídku vašich prostor.


Ať už chcete přestěhovat na Praze 5 firemní nábytek, materiál ze skladu či výrobky, o vše se vám rádi a době postaráme. Navíc pro případ potřeby veškeré bytové a nebytové vybavení za poplatek uskladníme. Letité zkušenosti máme také s vyklízením bytů, skladových prostor a nejrůznějších objektů. Potřebujete-li se rychle zbavit přebytečných věcí ve sklepě či starém domě, obraťte se na nás.

Stěhování Macek - kontakt