Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 6

Zpět na výpis

Stěhování v Praze bez komplikací

Ročně s v rámci Prahy přestěhují tisíce obyvatel. Důvody jsou lepší dopravní dostupnost práce nebo pořízení většího či naopak menšího bydlení. V současné době zaznamenávají největší přírůstky pražských i mimopražských obyvatel okrajové části Prahy, kterými jsou Praha 6, Dejvice, Čakovice a další městské části. Důvodem jsou především nové bytové výstavby a atraktivní bydlení s výbornou občanskou vybaveností, blízkou dostupností centra metropole ale zároveň také okolní krásné přírody.


Ať už je důvod vašeho stěhování v Praze jakýkoliv, netrapte se převážením nábytku po metropoli ve vašem osobním autě, místo toho se raději svěřte do rukou profesionálů ze Stěhování Macek. Stěhování v Praze 6, v Nebušicích nebo ve Střešovicích už pro vás nebude představovat žádný problém. Nejsme limitování časem stěhování ani vzdálenosti. Přestěhujeme vás kdykoliv a kdekoliv, ať už se jedná o stěhování mezi pražskými městskými obvody, kterými jsou Praha-Břevnov, Praha-Liboc nebo Praha-Veleslavín a další části, ale také v rámci stěhování do Prahy z okolních okresů.


Nezabýváme se pouze stěhováním bytů, ale také firem a výrobních provozů. Máte-li nové kancelářské prostory na Praze 6, v Bubenči, Ruzyni či na Hradčanech, i do těchto míst bezpečně přepravíme vaše vybavení.

Vyklízení pražských pozůstalostí

Ačkoliv to nebývá standardem, při koupi starého bytu nebo rodinného domu v něm po předchozích majitelích nalezneme mnoho nepotřebných věcí. Obdobný scénář nastává také při dědictví domu či bytu. Pokud nemáte na vyklízení čas nebo nemáte čím staré a nepotřebné věci přepravit, ponechte vyklízení profesionálům.


Vyklízení pozůstalostí v Praze 6 a v dalších částech Prahy nebude pro vás s firmou Stěhování Macek absolutně žádnou zátěží. Pro poptávku vyklízecí služby nás stačí kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Stěhování Macek - kontakt