Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 8

Zpět na výpis

Stěhujete se do panelákového sídliště na Praze 8?

Stěhovací služby na Praze 8 jsou velmi vyhledávané. Není divu, když součástí tohoto správního obvodu jsou lokality Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Trója a z malé části i Nové Město, Střížkov a Žižkov. Praha 8 je protkána nespočtem hlavních tepen, autobusových i tramvajových linek a také železniční tratí a dvěma linkami metra. Výborná dopravní dostupnost proto mnohé láká ke stěhování na sídliště Ďáblice, Čimice nebo Kobylisy.


Pokud i vás čeká v nejbližší době stěhování na Prahu 8 za krásami přírody, celou řadou kulturních památek a po vzoru významných osobností, pak si tento důležitý životní krok užijte bez starostí. Vše nechte na Stěhování Macek a raději se kochejte nádherným okolím v podobě Čimického a Bohnického údolí, Proseckých skal, Ládví či Podhoří.


Stěhování na Prahu 8 nejednoho láká za bohatým kulturním a zábavním vyžitím. Výborná občanská vybavenost je proto doslova samozřejmostí na Praze 8. Lidé chtějí jít za lepším a komfortnějším životem, proto stěhování do bytů je v oblasti Čimic, Kobylis nebo Bohnic velmi časté.

Stěhování v Praze je rychlé a snadné

Nekomplikujte si volné chvíle a přenechejte stěhování nám. Připravíme vám zdarma kalkulaci ceny, při samotném stěhování zabezpečíme vybavení proti poškození a zapůjčíme přepravky a stěhovací pytle. Naše stěhovací služby si můžete objednat 24 hodin denně sedm dní v týdnu. K službám vám jsme nejen o víkendu, ale i o svátcích, a to bez jakýchkoliv příplatků.


Připraveni jsme také na velké a těžké stěhování nábytku, klavírů a cenných věcí. Zajistíme i montáž a demontáž samotného nábytku. Naše služby jsou rychlé a kvalitní, proto se nemusíte obávat zdlouhavého stěhování. Díky našim zdatným pracovníkům, dostatečně velkému vozovému parku a speciální manipulační technice se o vše postaráme. Mezi naše nabízené služby dále patří vyklízení bytů a stěhování firem.

Stěhování Macek - kontakt