Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Stěhování a vyklízení Praha 9

Zpět na výpis

Stěhujeme v Praze 9 nonstop 7 dní v týdnu

Stěhování v Praze je velmi vyhledávané. Kdo by nechtěl bydlet v naší metropoli a mít tak vše na dosah ruky. Ovšem není lokalita, jako lokalita. Pokud netoužíte po úplném centru, avšak na druhou stranu vás nelákají ani okrajové části Prahy, pak jsou vhodné lokality jako je Libeň, Vysočany, Prosek, Střížkov, Hrdlořez, Hloubětín či Malešice. Z větší či menší části tyto čtvrti spadají do správního obvodu Praha 9.


Na Praze 9 se nachází paneláková sídliště, jako je například sídliště Prosek, starší zástavba s činžovními domy, ale i celá řada firem, průmyslových podniků a veřejných budov. Poptávka po stěhovacích službách v Praze tak stále roste.


Hledáte-li i vy kvalitní stěhovací firmu, vsaďte na Stěhování Macek. Zaručíme vám rychlost, spolehlivost a profesionalistu. K službám vám jsme 24 hodin denně, a to každý den v týdnu. Zamluvit si nás můžete také o svátcích. Pokud plánujete stěhování na Prahu 9, pak s námi jistě neprohloupíte.

Zdarma vyhotovíme finální kalkulaci

Se stěhováním bytů máme letité zkušenosti. Váháte-li, jakou stěhovací firmu oslovit z důvodu ceny, potom se na nás obraťte, a velice rádi vám zdarma vyhotovíme orientační i finální kalkulaci ceny. Zároveň vám připravíme harmonogram prací, abyste o všem věděli. V neposlední řadě, budete-li mít zájem, bezplatně provedeme také předběžnou prohlídku prostor. Díky tomu budete vědět, na čem s námi jste.


Krom stěhování v Praze nabízíme také vyklízení bytů, dovoz, montáž a demontáž nábytku a hravě si poradíme i se stěhováním těžkých břemen. Jsme vybaveni dostatkem různých vozidel, díky kterým přepravíme lehký materiál ze skladu i velká a těžká břemena. Při stěhování vše zabezpečíme a zabalíme do ochranné fólie, abychom předešli jakémukoliv poškození nebo dokonce zničení. Nestarejte se o stěhování bytu, firmy či o dovoz nábytku na Prahu 9, my se o vše rádi postaráme za vás.

Stěhování Macek - kontakt