Získat aplikaci Adobe Flash Player

Moving apartments, houses, offices and businesses

Transport of materials

Clearing houses, flats and estates

Moving heavy loads (safes, pianos)

For more information call us!
+420 604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

Reference a zkušenosti zákazníků

Reference

V řadách našich zákazníků najdete jednotlivce, domácnosti, malé i velké firmy, podniky, instituce a úřady. Využijte prověřených služeb společnosti Stěhování Macek! Spolehlivost a maximální kvalitu stěhování, vyklízení nebo přepravy Macek potvrzují i četné reference našich zákazníků.

Spolehlivost, profesionalita a zodpovědný přístup

Služby společnosti Stěhování Macek již ke své plné spokojenosti využily mj. tyto společnosti a instituce: Oblastní nemocnice Náchod a.s.; VZP ČR, Územní pracoviště Hradec Králové; Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, pobočka Hradec Králové; Základní umělecká škola Náchod; Foto Semerák, Náchod; BARTOŇ – textilní závody a.s., Náchod; Mesa Parts s.r.o., Náchod.

Přidejte se k našim zákazníkům i vy!

„Společnost Stěhování Macek zajišťovala pro krajskou pobočku Všeobecné zdravotní pojišťovny přestěhování spisů v rámci Královéhradeckého kraje. Stěhování kompletně proběhlo dle domluvy, bezproblémově a v rámci množství stěhovaných spisů i v rychlém čase. Firmě za stěhovací služby děkujeme.”

David Louma, VZP ČR, Územní pracoviště Hradec Králové

„Chtěl bych Vám i Vašim zaměstnancům touto cestou poděkovat za profesionální přístup a kvalitně provedené stěhování. Nábytek ani v nejmenším neutrpěl žádné šrámy.”

Ivan Hušek, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, pobočka Hradec Králové

„Objednali jsme u Stěhování Jakub Macek přestěhování nemocničního zařízení. Vše proběhlo v souladu s našimi požadavky.”

Vladislav Vik, Oblastní nemocnice Náchod a.s.

„Stěhovací firma Stěhování Macek pro naši organizaci ZUŠ Náchod provedla stěhování 16 kusů pian. Práce probíhala v souladu s naším ujednáním a byly dodrženy požadované termíny. S nástroji bylo nakládáno s velkou pečlivostí, které jsou důkazem zkušeností a profesionality firmy.”

Mgr. Zbyněk Mokrejš, Základní umělecká škola Náchod

„Práce týmu Stěhování Macek proběhla dle naší objednávky, kvalitně, profesionálně, bez komplikací, v požadovaném termínu. Služby firmy Stěhování Macek můžeme zcela doporučit.”

David Semerák, Foto Semerák, Náchod

„Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za skvěle odvedenou práci. Dostal jsem perfektní službu za dobrou cenu. Kéž by takovýchto firem bylo víc.”

Luboš Kubalák, BARTOŇ – textilní závody a.s., Náchod

„Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval za kvalitně, ochotně a rychle provedené práce stěhování kancelářských prostor našeho závodu.”

Tomáš Kocourek, Mesa Parts s.r.o., Náchod


Kompletní znění referencí společnosti Stěhování Macek: