Získat aplikaci Adobe Flash Player

Stěhování bytů, domů, kanceláří a firem

Přeprava materiálů

Vyklízení domů, bytů a pozůstalostí

Stěhování těžkých břemen (trezory, piána)

Skladovaní nebo pronájem prostor

Pro bližší informace volejte!
604 687 554
email: stehovani.macek@gmail.com

PobočkyStěhování Náchod

Východní Čechy jsou klíčovou oblastí firmy Stěhování Macek.

Stěhování Náchod je stěžejní náplní naší činnosti, proto Vám můžeme nabídnout levné a rychlé stěhování přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám poskytnout potřebné asistenční služby, manipulační techniku a rozsáhlý vozový park. Přestěhujeme vás, kam si budete přát.

Pro stěhování Náchod je Vám k dispozici celý tým Macek, připravený vyjít vstříc vašim individuálním požadavkům. Pracujeme sedm dní v týdnu i o svátcích – bez příplatku!

Stěhování Hradec Králové

Specializujeme se na východní Čechy – působíme ve městech Hradec Králové, Náchod, Pardubice i další. Velmi dobře známe místní specifika. Dokážeme vám proto nabídnout profesionální služby také v oblasti stěhování Hradec Králové za velice rozumné ceny.

Stěhovací technika, moderní vozový park i ochotný stěhovací tým Macek vám vyjde vstříc při plnění vašich individuálních požadavků. Spolehnout se na nás můžete nejenom při stěhování, ale také transportu nebo vyklízení.

Kontaktuje nás kdykoliv. Pracujeme nonstop a bez příplatku!

Stěhování Pardubice

Přenechejte stěhování Pardubice profesionálními týmu Macek. Stěhování Pardubice je jednou z našich klíčových služeb, východní Čechy jsou zásadní lokalitou naší činnosti.

Jsme připraveni pro vás zajistit stěhování Pardubice, transport a přepravu včetně přepravy objemných předmětů, nabízíme i vyklízecí služby.

Stěhování Pardubice vám ulehčí práci a ušetří peníze. Přenechejte nám své starosti. Jsme vám k dispozici sedm dní v týdnu i o svátcích, bez příplatků.

Stěhování Praha

Stěhování Praha vyžaduje zkušenosti a know-how, které vám můžeme nabídnout. Známe specifická kritéria naší metropole, hlavní trasy i efektivní zkratky - fungujeme rychle a efektivně. Za výjimečnou cenu a v rekordním čase vás přestěhujeme po Praze i celé ČR. Naši doménou totiž zdaleka není jenom Praha.

Využijte spolehlivých služeb stěhování Macek! Stěhování Praha přestane být vaši noční můrou a stane se příjemným zážitkem ze setkání s profesionály.

Stěhování Dvůr Králové

Dvůr Králové je oblastí, kterou velmi dobře známe. Můžeme tak nabídnout levné a rychlé stěhování, rozsáhlý vozový park i profesionální stěhovací tým. Náš tým je připraven vám splnit vaše přání – sedm dní v týdnu, o víkendech i o svátcích. Bez příplatku.

Kontaktujte nás a my pro vás rychle, levně a efektivně zajistíme stěhování Dvůr Králové!

Stěhování Trutnov

Také stěhování Trutnov je jednou z nabízených služeb společnosti Stěhování Macek. Také Trutnov je pro náš stěhovací tým zajímavou lokalitou. Také v Trutnově dokážeme perfektně zajistit stěhovací, vyklízecí i přepravní služby.

Stěhování Trutnov znamená v podání týmu Macek služby, na které se můžete spolehnout. Nabízíme stěhování domů, bytů i firem. Nic pro nás není překážkou.

Stěhování Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme individuální stěhování v Rychnově nad Kněžnou. Záleží jenom na vašich požadavcích. Přizpůsobíme vám techniku, vybereme vhodné vozidlo, zajistíme spolehlivý stěhovací tým.

Svěřte nám své stěhování Rychnov nad Kněžnou. Ušetříte si řadu starostí. Jsme vám k dispozici celý týden, o víkendech i o svátcích – bez příplatku!

Stěhování Jičín

Jako profesionální stěhovací tým vám můžeme nabídnout stěhování odkudkoliv kamkoliv, ani stěhování Jičín není výjimkou. Také v Jičíně vás dennodenně obsloužíme. Sedm dní v týdnu, o víkendech i o svátcích vás můžeme přestěhovat, zajistíme přepravu i vyklízení. Záleží jen na tom, co právě potřebujete.